Z ŻYCIA GWIAZD

Ta historia miłości przypomina scenariusz filmu... Jak poznali się Meryl Streep i Don Gummer?

Są małżeństwem od ponad 40 lat!

Ksenia Krasko 20 sierpnia 2020 16:45

Meryl Streep uznawana jest za jedną z najlepszych aktorek naszych czasów. Zagrała w tak głośnych filmach, jak Sprawa Kramerów, Godziny, Diabeł ubiera się u PradyŻelazna Dama, czy uwielbiana przez widzów komedia muzyczna Mamma Mia. Dorobek artystyczny aktorki nie jest tajemnicą dla jej fanów, ale niewiele osób wie, jak dramatyczne chwile przeżyła w życiu osobistym, zanim poznała męża...

Meryl Streep i Don Gummer: historia miłości

Historia miłosna Meryl Streep i Dona Gummera przypomina scenariusz filmu. Być może nigdy by się nie poznali, gdyby nie tragiczne okoliczności w życiu młodej aktorki. W marcu 1978 roku jej wieloletni narzeczony, aktor John Cazale, przegrał walkę z nowotworem. Załamana Streep została sama, bez dachu nad głową. Zmagała się z depresją i nie umiała sobie poradzić z tak wielką stratą.

Na pomoc młodej Meryl ruszył jej brat Harry, a także jego przyjaciel – rzeźbiarz Don Gummer. To on okazał jej wsparcie w najtrudniejszych chwilach i udostępnił swoje mieszkanie, aby mogła nadal spełniać się w zawodzie aktorki.

Para zaczęła pisać do siebie listy. Na początku tylko się przyjaźnili, ale szybko się w sobie zakochali. Pobrali się we wrześniu 1978 roku, i doczekali się czwórki dzieci. Są szczęśliwym małżeństwem od ponad 40 lat!

Czym Don Gummer ujął Meryl Streep, i jak rozwinął się ich związek? Tego dowiecie się z naszego wideo. 

Meryl Streep i Don Gummer, 1980 rok

Meryl Streep, Don Gummer
Fot. GETTY IMAGES

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.