Z ŻYCIA GWIAZD

Ta historia miłości przypomina scenariusz filmu... Jak poznali się Meryl Streep i Don Gummer?

Są małżeństwem od ponad 40 lat!

Ksenia Krasko 20 sierpnia 2020 16:45

Meryl Streep uznawana jest za jedną z najlepszych aktorek naszych czasów. Zagrała w tak głośnych filmach, jak Sprawa Kramerów, Godziny, Diabeł ubiera się u PradyŻelazna Dama, czy uwielbiana przez widzów komedia muzyczna Mamma Mia. Dorobek artystyczny aktorki nie jest tajemnicą dla jej fanów, ale niewiele osób wie, jak dramatyczne chwile przeżyła w życiu osobistym, zanim poznała męża...

Meryl Streep i Don Gummer: historia miłości

Historia miłosna Meryl Streep i Dona Gummera przypomina scenariusz filmu. Być może nigdy by się nie poznali, gdyby nie tragiczne okoliczności w życiu młodej aktorki. W marcu 1978 roku jej wieloletni narzeczony, aktor John Cazale, przegrał walkę z nowotworem. Załamana Streep została sama, bez dachu nad głową. Zmagała się z depresją i nie umiała sobie poradzić z tak wielką stratą.

Na pomoc młodej Meryl ruszył jej brat Harry, a także jego przyjaciel – rzeźbiarz Don Gummer. To on okazał jej wsparcie w najtrudniejszych chwilach i udostępnił swoje mieszkanie, aby mogła nadal spełniać się w zawodzie aktorki.

Para zaczęła pisać do siebie listy. Na początku tylko się przyjaźnili, ale szybko się w sobie zakochali. Pobrali się we wrześniu 1978 roku, i doczekali się czwórki dzieci. Są szczęśliwym małżeństwem od ponad 40 lat!

Czym Don Gummer ujął Meryl Streep, i jak rozwinął się ich związek? Tego dowiecie się z naszego wideo. 

Meryl Streep i Don Gummer, 1980 rok

Meryl Streep, Don Gummer
Fot. GETTY IMAGES

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.