Z ŻYCIA GWIAZD

Ta historia miłości przypomina scenariusz filmu... Jak poznali się Meryl Streep i Don Gummer?

Są małżeństwem od 43 lat!

Ksenia Krasko 18 października 2021 12:49

Meryl Streep uznawana jest za jedną z najlepszych aktorek naszych czasów. Zagrała w tak głośnych filmach, jak Sprawa Kramerów, Godziny, Diabeł ubiera się u PradyŻelazna Dama, czy uwielbiana przez widzów komedia muzyczna Mamma Mia. Dorobek artystyczny aktorki nie jest tajemnicą dla jej fanów, ale niewiele osób wie, jak dramatyczne chwile przeżyła w życiu osobistym, zanim Don Gummer pojawił się w jej życiu.

Meryl Streep i Don Gummer: historia miłości

Historia miłosna Meryl Streep i Dona Gummera przypomina scenariusz filmu. Być może nigdy by się nie poznali, gdyby nie tragiczne okoliczności w życiu młodej aktorki. W marcu 1978 roku jej wieloletni narzeczony, aktor John Cazale, przegrał walkę z nowotworem. Załamana Streep została sama, bez dachu nad głową. Zmagała się z depresją i nie umiała sobie poradzić z tak wielką stratą.

Na pomoc młodej Meryl ruszył jej brat Harry, a także jego przyjaciel – rzeźbiarz Don Gummer. To on okazał jej wsparcie w najtrudniejszych chwilach i udostępnił swoje mieszkanie, aby mogła nadal spełniać się w zawodzie aktorki.

Para zaczęła pisać do siebie listy. Na początku tylko się przyjaźnili, ale szybko się w sobie zakochali. Pobrali się we wrześniu 1978 roku, i doczekali się czwórki dzieci. Są szczęśliwym małżeństwem od ponad 40 lat!

Czym Don Gummer ujął Meryl Streep, i jak rozwinął się ich związek? Tego dowiecie się z naszego wideo. 

Meryl Streep i Don Gummer, 1980 rok

Meryl Streep, Don Gummer
Fot. GETTY IMAGES

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.