To zasługa jej ulubionych kosmetyków, które bez problemu kupisz online!

Marta Cieplak 30 kwietnia 2021 14:30

Księżna Kate na każdym zdjęciu wygląda zjawiskowo. Co ciekawe, dotyczy to także tych fotografii zrobionych podczas rozmów na Zoomie! Jak ona to robi? Dobrze poinformowane źródła twierdzą, że teraz w czasie pandemii wcale nie korzysta z usług kosmetyczek ani masażystek, tylko dba o skórę sama. Podobnie jak zrezygnowała z fryzjera i farbuje włosy samodzielnie! Dlatego możemy mieć pewność, że jej piękna i pełna blasku cera to zasługa właściwej pielęgnacji i dobrze dobranych kosmetyków. Co ważne, wcale nie są to produkty bardzo drogie! Niektóre z nich kupisz w polskich sklepach, inne możesz zamówić online. Warto je wypróbować, bo mówi się, że księżna jest im wierna od lat! A to najlepsza rekomendacja.

Zobacz także: Poznaj sekrety diety księżnej Kate!

1/7
ulubione-kosmetyki-ksieznej-kate
Copyright @materiały prasowe
1/7

Do oczyszczania skóry księżna używa myjek Cloud Cloth. To jedyny produkt, którego nie kupisz w Polsce, ale bez problemy zastąpisz je m.in. tymi od polskiej marki Glov. 

2/7
kosmetyki-kate-middleton
Copyright @materiały prasowe
2/7

Olejek Skincare Beauty Sleep Elixir Facial Oil, BEUTI, 243 zł księżna stosuje zawsze przed snem. 

3/7
jak-dba-o-skore-ksiezna-Kate-w-pandemii
Copyright @materiały prasowe
3/7

Organiczny olejek do twarzy z dzikiej róży to od lat bestseller księżnej Kate! Certified Organic Rosehip, TRILOGY, 209 zł. 

4/7
jak-dba-o-skore-ksiezna-Kate
Copyright @materiały prasowe
4/7

Nawilżający, ochronny i odstresowujący skórę krem Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream, LANCOME, 279 zł zawsze jest na toaletce Kate Middleton. 

5/7
jakich-kosmetykow-uzywa-ksiezna-kate
Copyright @materiały prasowe
5/7

Przeciwzmarszczkowy krem z witaminą A, KARIN HERZOG, ok. 370 zł. Podobno to jemu zawdzięcza tak piękną, rozświetloną skórę.

6/7
kosmetyki-kate-middleton-2020
Copyright @materiały prasowe
6/7

Na zmarszczki księżna Kate stosuje krem wygładzający z roślinnym botoksem, Suprem Skin Gel, BIOTULIN, 219 zł. 

7/7
kosmetyki-ksieznej-kate
Copyright @materiały prasowe
7/7

Odżywczy błyszczyk do ust Natural Lip Perfector, CLARINS, 85 zł. To jej ulubiony kosmetyk do ust, z którym praktycznie się nie rozstaje! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.