królewskie makijaże Eugenia, Meghan, Kate
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Nie zgadniecie co łączy księżne Kate, Meghan i księżniczkę Eugenię!

Mają słabość do tej jednej marki...

Marta Cieplak 21 października 2018 16:30
królewskie makijaże Eugenia, Meghan, Kate
Fot. Getty Images

Okazuje się, że księżne Meghan i Kate oraz księżniczkę Eugenię łączy słabość do jednej z kosmetycznych marek! Każda z nich ma na swojej toaletce chociaż jeden produkt od Bobbi Brown, a dwie z nich powierzyły makijażystce firmy wykonanie najważniejszego makijażu – na królewski ślub!

Królewska makijażystka

Okazuje się, że księżniczka Eugenia zdecydowała się na zatrudnienie Hannah Martin, tej samej, która była odpowiedzialna za ślubny makijaż Kate Middleton! Makijażystka zdradziła niedawno po jakie kosmetyki zawsze sięga przy takich okazjach. Przede wszystkim jest to kultowy podkład Natural Skin Foundation Stick, który pięknie ujednolica skórę i jednocześnie świetnie wygląda nawet na zdjęciach z fleszem. Aby nadać skórze zdrowy wygląd sięga po Chestnut Skin Foundation Stick oraz po bronzer Medium Bronzer. I to doskonale było widać na ślubie Eugenii – jej skóra wyglądała jakby właśnie wróciła z urlopu! Do tego ulubionym trikiem Hannah jest nakładanie różu Pale Pink Blush, bo jak zapewnia daje on piękny kolor „angielskiej róży”. 

Bobbi Brown przyjaciółka gwiazd

Nazwisko Bobbi Brown stało się sławne w branży mody, gdy w latach 80 i 90 promowała super naturalny makijaż, gdy inni uwielbiali wyrazisty i teatralny. Za to pokochały ją największe gwiazdy Hollywood oraz najlepsze magazyny o modzie. Twarzami jej marki zostały m.in. Katie Holmes i Kate Upton. Do fanek marki (którą Bobbi sprzedała w 2017 roku) na królewskim dworze należą nie tylko księżna Kate i księżniczka Eugenia, ale także księżna Meghan Markle! W każdym z wywiadów podkreśla, że uwielbia jej róż. Nakręciła także video tuturial z samą Bobbi Brown, który miał miejsce w.... samochodzie! To trzeba zobaczyć! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The happiest day deserves perfectly polished bridal beauty, plus a touch of Luxe.

A post shared by Bobbi Brown Cosmetics (@bobbibrown) on

Panny młode według Bobbi Brown. Podobny look do księżnej Kate i księżniczki Eugenii?

A tu filmik nakręcony z Meghan Markle w uberze!

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.