Cut Crease nowy trend makijazowy 2020
Fot. Imax
Ze świata urody

Trendy jesień-zima 2020/2021! Cut crease - najmodniejszy trend w makijażu oka!

Uzyskaj ten efekt w kilku krokach!

Aleksandra Frankowska 2 listopada 2020 15:28
Cut Crease nowy trend makijazowy 2020
Fot. Imax

Makijaż oka potrafi całkowicie odmienić wygląd twarzy. Podkreśla spojrzenie, dodaje charakteru i wyraża emocje. Dzięki niemu jesteśmy w stanie odtworzyć prawdziwe emocje, dodać lub odjąć sobie lat. Wśród trendów na jesień-wiosnę 2020/2021 furorę robi tak zwany Cut Crease. Chcesz zrobić go w domu? To bardzo proste! Zainspiruj się naszymi propozycjami!

Cut Crease – najmodniejszy makijaż oka na 2020

Każdy sezon, nie tylko w modzie, ale również w charakteryzacji rządzi się swoimi prawami. W tym roku cut crease skradł serca makijażystów. Jak go zrobić? Na górną powiekę należy nałożyć warstwy ciemnego cienia i ma się on wyraźnie odznaczać od zewnętrznej strony okna. To całkowite przeciwieństwo popularnego i ponadczasowego smokey eyey.

Influencerki i branża beauty oszalały na punkcie Cut Crease

Hashtag #cutcrease na Instagramie ma ponad 4 miliony zdjęć. Oznacza to, że trend ten staje się coraz bardziej popularny. Wariacji na jego temat jest mnóstwo, ponieważ do jego tworzenia można wykorzystać zawrotną ilość kolorów i kombinacji cieni do powiek. Trend ten na jesień i wiosnę 2020/2021 pojawia się również na pokazach mody światowych marek. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.