Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Takich włosów Ewa Farna jeszcze nie miała! Co za zmiana!

Skąd taka inspiracja?

Aleksandra Frankowska 26 sierpnia 2021 14:27
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Już niedługo fani Ewy Farny mogą spodziewać się nowego singla. Z tej okazji wokalistka zmieniła również fryzurę, która jest absolutnie zaskakująca! Jak teraz wygląda polsko-czeka wokalistka? Jest nie do poznania!

Czytaj też: Ewa Farna pokazała urocze zdjęcie z synkiem. Fani nie kryją zachwytu: „Jak tata!”

Kariera Ewy Farnej

Miała tylko 11 lat, kiedy zadebiutowała na konkursie piosenki w czeskich Morawach. Następnie wystąpiła w Szansie na sukces i powoli jej kariera zaczynała nabierać kolorów. Regularnie koncertuje i nagrywa płyty. Prywatnie jest mamą 2-letniego Artura i żoną, jednak życie rodzinne nie sprawiło, że zrezygnowała kariery. Wręcz przeciwnie – nabrała ona rozpędu.

Zobacz też: Ewa Farna skrytykowała premiera Czech: „Czuję się wykorzystana”. Co zrobił polityk?

Ewa Farna w długich włosach

Najnowszy singiel gwiazda ogłosiła publikując zdjęcie, jakiego jeszcze nie było. Ma na nim długie, sięgające nóg włosy, lekko karbowane, w karmelowym odcieniu. Do tej pory nosiła krótsze włosy, mniej więcej do ramion w kolorze ciemnej czekolady. Jeszcze kilka dni temu dokładnie w takich zaprezentowała się w Sopocie.

Zapisujcie się do PRESAVE mojego nadchodzącego singla, żeby móc odsłuchać go jako pierwsi! Dla zapisanych osób mamy super zaproszenie, wylosujemy piątkę z Was i zaprosimy na meet&greed podczas mojego koncertu w Wieliszewie niedaleko Warszawy, będzie okazja żeby spotkać się osobiście!

Jak Wam się podoba nowa fryzura Ewy Farny? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.