Jest ekspresowy i potrzebujesz do niego tylko jednego kosmetyku!

Marta Cieplak 9 września 2021 15:30

Suchy szampon to niezastąpiony kosmetyk, gdy cały dzień jesteś w biegu i w kilka minut musisz odświeżyć uczesanie (na przykład idziesz na ważne spotkanie albo randkę zaraz po pracy). W dodatku doskonale zwiększa objętość fryzury i sprawdza się jako „baza” do wszelkiego rodzaju upięć i warkoczy, bo dzięki niemu włosy są mniej sypkie i fryzura będzie po prostu bardziej trwała.

Jak stosować suchy szampon?

Suche szampony działają niemal tak dobrze jak pudry, a są znacznie łatwiejsze w użyciu. Jak stosować suchy szampon? Wystarczy rozpylić je na włosach z podanej przez producenta odległości, zazwyczaj z 20-30 cm, a następnie przeczesać włosy mocno palcami a najlepiej szeroką szczotką. I gotowe! 
Co ważne, niektóre z nich (np. Nivea) można kupić w formacie podróżnym i spakować nawet do torebki, by mieć je zawsze pod ręką. Istnieją także warianty dla blondynek i brunetek, co gwarantuje, że są absolutnie niewidoczne na włosach.

Jeśli jeszcze nie masz swojego ulubionego, przetestuj te z naszej galerii. Do wyboru warianty klasyczne, do włosów falowanych, blond i ciemnych!  

1/5
suchy szampon
Copyright @materiały prasowe
1/5

Suchy szampon EMI Volume Dry Me

Wella Professional, 60 zł

2/5
suchy szampon
Copyright @materiały prasowe
2/5

Suchy szampon do włosów falowanych Mad About Waves

Schwarzkopf Professionall, 155 zł

3/5
suchy szampon
Copyright @materiały prasowe
3/5

Suchy szampon Fresh Revive Blond - specjalnie dla blondynek

 Nivea, 17,99 zł

4/5
suchy szampon
Copyright @materiały prasowe
4/5

Suchy szampon dla brunetek z wyciągiem z pokrzywy

Klorane, 42 zł

5/5
suchy szampon
Copyright @materiały prasowe
5/5

Suchy szampon Instant Reset BB

System Professional, 110 zł

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.