Promocja na kosmetyki Rossmann 2+2 Sierpień
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Już niedługo rusza kolejna promocja 2+2 w Rossmannie!

Zobacz, co będzie można kupić w świetnej cenie!

Marta Cieplak 15 sierpnia 2019 16:56
Promocja na kosmetyki Rossmann 2+2 Sierpień
Fot. adobe.stock.com

Już za chwilę rusza kolejna, jak zawsze bardzo wyczekiwana, promocja Rossmann Sierpień 2+2. Na czym będzie polegać, co kupimy taniej i dokładnie od kiedy? Oto najważniejsze informacje dla wszystkich fanek beauty!

Promocja Rossmann 2+2 Sierpień

Promocja Rossmanna 2+2 pod hasłem Regeneracja rozpocznie się w środę 21 sierpnia i potrwa do soboty 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Na zakupy będziemy mieć 10 dni! Co będzie obejmować? Tym razem taniej kupimy kosmetyki z kategorii: pielęgnacja ciała i ust, maseczki do twarzy oraz odzywki do włosów i do... paznokci! Pełna lista produktów zostanie opublikowana na stronie sklepu na kilka dni przed premierą promocji (w jej regulaminie).

Promocja Rossmann 2+2 zasady

Jak zawsze kosmetyki objęte promocją będą oznaczone specjalnymi etykietami. Aby uzyskać rabat należy być członkiem Klubu Rossmann i wybrać cztery różne produkty z kategorii objętych promocją. Wtedy dwa najtańsze z nich dostaniemy gratis! Co ważne, zakupy będzie można zrobić zarówno stacjonarnie jak i w sklepie internetowym. Ale uwaga: prawdopodobnie jedna osoba będzie mogła zrobić zakupy w ramach promocji 2+2 tylko raz!

Co warto kupić w promocji Rossmann 2+2 Sierpień

Jeśli jesteś już po urlopie, zainwestuj w maseczki nawilżające i regenerujące w płachtach oraz produkty o takim samym działaniu do włosów, które po wakacjach nad morzem są na pewno mocno przesuszone. Przyda się także balsam do ciała – w zależności od potrzeb wybierz klasycznie nawilżający lub ze składnikami dodatkowo ujędrniającymi lub antycellulitowymi. 

kosmetyki chłodzące na upały
Fot. adobe.stock.com

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.