Scarlett Johansson
Fot. Leon Bennett/Getty Images
O tym się mówi!

Scarlett Johansson ma swojego sobowtóra! Ta kobieta wygląda identycznie!

Równie piękna jak znana aktorka?

Aleksandra Frankowska 22 listopada 2021 18:27
Scarlett Johansson
Fot. Leon Bennett/Getty Images

Mówi się, że każdy z nas ma na świecie swojego sobowtóra. Gwiazdom jest trochę łatwiej – rozpoznawalne i wciąż wśród fleszy, wystawiają się na widok publiczny i to ich sobowtóry mogą wtedy wiedzieć, że są do nich podobni. Taka sytuacja ma miejsce ze Scarlett Johansson i rosyjską influencerką Kate Shumskay. Kobiety wyglądają jak dwie krople wody!

CZYTAJ TEŻ: Aż trudno uwierzyć, że Scarlett Johansson obchodzi dzisiaj już 37. urodziny! 

Scarlett Johansson ma sobowtóra w Rosji

24-letnia Rosjanka Kate Shumskaya prężnie rozwija swoją działalność w social mediach. Na Instagramie i TikToku zgromadziła łącznie ponad 10 milionów fanów. Z pewnością pomogła jej w tym uroda, która sprawia, że jest ona łudząco podobna do aktorki Scarlett Johansson. Rosjanka twierdzi, że nigdy nie poddawała się żadnym operacjom plastycznym, które miałyby ją upodobnić do aktorki.

Podobieństwo widoczne jest zarówno w rysach twarzy, jak i pięknych, długich blond włosach. Shumskaya ma również zgrabną figurę – identyczną jak Scarlett. Kobiety na zdjęciach wyglądają absolutnie identycznie, niczym siostry.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziś w TV Niania w Nowym Jorku! Zobacz jak przez lata zmieniała się niesamowita Scarlett Johansson

Fani zarówno Scarlett jak i Kate zasypują zdjęcia influencerki komplementami, wychwalając jej podobieństwo do amerykańskiej gwiazdy.

Myślicie, że Scarlett widziała, jak wielkie jest podobieństwo między nią a piękną Rosjanką? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…