O TYM SIĘ MÓWI

Sobowtórka Angeliny Jolie trafiła do więzienia. Tak wygląda teraz jej życie

W areszcie przeszła koronawirusa...

Konrad Szczęsny 1 lipca 2020 19:59

W 2017 roku o sobowtórze Angeliny Jolie mówił cały świat. O jej wyglądzie krążyły legendy: aby upodobnić się do hollywoodzkiej piękności, miała rzekomo przejść 50 operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Gdy medialna burza przybrała rozmiar międzynarodowej histerii i w sieci pojawiły się miliony komentarzy, sama zainteresowana, Iranka Sahar Tabar, zabrała głos i sprostowała nieprawdziwe informacje na swój temat. Później głośno było o jej najnowszych zdjęciach bez tony makijażu. Jak tak naprawdę wygląda?

Sahar Tabar, zombie Angelina i sobowtórka aktorki o sobie

By upodobnić się do Angeliny Jolie miała przejść 50 zabiegów i schudnąć aż 40 kilogramów. Gdy publikacja jej zdjęć w mediach wywołała międzynarodową burzę, w której nie zabrakło głosów, że stanowi dla młodzieży negatywny wzór, Sahar Tabar zabrała głos i zaprzeczyła, że jej intencją było upodabnianie się do hollywoodzkiej aktorki, zdementowała, że odchudzała się, by tego dokonać, zaś w kwestii zabiegów przeszła jedynie te, które są najbardziej popularne w jej kręgu kulturowym: korekcję nosa, liposukcję oraz wypełnienie ust kwasem hialuronowym. Efekt jej wyglądu, który wstrząsnął opinią publiczną, był przede wszystkim zasługą wykonywanego kilka godzin makijażu oraz... zabiegów w Photoshopie.

„Nawet nie myślałam o byciu podobną do Jolie. Jak również nie chciałam przypominać postaci z kreskówki „Gnijąca panna młoda”. Teraz rozumiem, że mam z nimi coś wspólnego, ale sama jestem muzą i przypominanie kogoś nie jest celem samym w sobie. Za każdym razem, gdy publikuję zdjęcie, staram się, żeby moja twarz wyglądała ciekawiej. To taki mój sposób ekspresji, taka sztuka. Moi obserwatorzy wiedzą, że to nie jest moja prawdziwa twarz”, deklarowała wówczas w wywiadzie z dziennikarką RIA Novosti.

Sahar Tabar, zombie Angelina i sobowtórka aktorki bez makijażu

Wiele osób zastanawiało się, jak „zombie Angelina” wygląda bez makijażu. Okazuje się, że fizycznie faktycznie jest dosyć podobna do aktorki, jednak może być to po prostu zasługa mniej lub bardziej naturalnych rysów twarzy. Jak wynika z fotografii opublikowanych na Instagramie w zeszłym roku, Sahar Tabar ma blond włosy i na co dzień stosuje dosyć delikatny, choć wyrazisty mejkap. 

Jednak wydaje się, że dziewczyna lubi szokować, ponieważ jej metamorfozy wciąż wywołują ogromne emocje i wyglądają spektakularnie.

Najnowsze zdjęcia Iranki zobaczysz w naszej galerii.

Sahar Tabar, zombie Angelina dziś. Co robi? Jest w więzieniu, przeszła koronawirusa

Od jakiegoś czasu jej życie pełne jest gorzkich chwil. W październiku 2019 roku trafiła do więzienia m.in. za podżeganie do przemocy, obrażanie islamskiego hidżabu oraz zachęcanie do korupcji. Sędzia wielokrotnie odmawiał zwolnienia jej za kaucją. Jak podał „The Sun”, Tabar w więzieniu została zakażona koronawirusem. Miała być nawet podłączona do respiratora!

„Uważamy za niedopuszczalny fakt, że ta młoda kobieta złapała koronawirusa w tych trudnych okolicznościach, podczas gdy jej nakaz zatrzymania w więzieniu został przedłużony ”, mówił prawnik, Payam Derafshan dla Centrum Praw Człowieka w Iranie (CHRI).

Władze więzienia zaprzeczały, że celebrytka została zakażona COVID-19, jednak organizacje broniące praw człowieka w Iranie oraz prawnicy nie wierzyli w te zapewnienia. 

Adwokat 22-letniej Sahar Tabar przekazał w rozmowie z mediami, że inni osadzeni alarmują o katastrofalnych warunkach w więzieniu, w którym osadzona została zombie Angelina. Więźniarki ponoć drżały z obawy przed rozszerzającą się pandemią. „Chcemy, aby władze wydały ogólne rozporządzenie umożliwiające tymczasowe zwolnienie tych osadzonych”, apelował w kwietniu Derafshan w imieniu innych adwokatów.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.