O TYM SIĘ MÓWI

Tak sobowtór Angeliny Jolie wygląda bez makijażu!

O metamorfozie „zombie Angeliny” mówi cały świat

Konrad Szczęsny 26 lipca 2018 18:59

Rok temu o sobowtórze Angeliny Jolie mówił cały świat. O jej wyglądzie krążyły legendy: aby upodobnić się do hollywoodzkiej piękności, miała rzekomo przejść 50 operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Gdy medialna burza przybrała rozmiar międzynarodowej histerii i w sieci pojawiły się miliony komentarzy, sama zainteresowana, Iranka Sahar Tabar, zabrała głos i sprostowała nieprawdziwe informacje na swój temat. Teraz głośno jest o jej najnowszych zdjęciach bez tony makijażu. Jak tak naprawdę wygląda?

Sahar Tabar, zombie Angelina i sobowtórka aktorki o sobie

By upodobnić się do Angeliny Jolie miała przejść 50 zabiegów i schudnąć aż 40 kilogramów. Gdy publikacja jej zdjęć w mediach wywołała międzynarodową burzę, w której nie zabrakło głosów, że stanowi dla młodzieży negatywny wzór, Sahar Tabar zabrała głos i zaprzeczyła, że jej intencją było upodabnianie się do hollywoodzkiej aktorki, zdementowała, że odchudzała się, by tego dokonać, zaś w kwestii zabiegów przeszła jedynie te, które są najbardziej popularne w jej kręgu kulturowym: korekcję nosa, liposukcję oraz wypełnienie ust kwasem hialuronowym. Efekt jej wyglądu, który wstrząsnął opinią publiczną, był przede wszystkim zasługą wykonywanego kilka godzin makijażu oraz... zabiegów w Photoshopie.

„Nawet nie myślałam o byciu podobną do Jolie. Jak również nie chciałam przypominać postaci z kreskówki „Gnijąca panna młoda”. Teraz rozumiem, że mam z nimi coś wspólnego, ale sama jestem muzą i przypominanie kogoś nie jest celem samym w sobie. Za każdym razem, gdy publikuję zdjęcie, staram się, żeby moja twarz wyglądała ciekawiej. To taki mój sposób ekspresji, taka sztuka. Moi obserwatorzy wiedzą, że to nie jest moja prawdziwa twarz”, deklarowała wówczas w wywiadzie z dziennikarką RIA Novosti.

Sahar Tabar, zombie Angelina i sobowtórka aktorki bez makijażu

Wiele osób zastanawiało się, jak „zombie Angelina” wygląda bez makijażu. Okazuje się, że fizycznie faktycznie jest dosyć podobna do aktorki, jednak może być to po prostu zasługa mniej lub bardziej naturalnych rysów twarzy. Jak wynika z najnowszych fotografii publikowanych na Instagramie, Sahar Tabar ma blond włosy i na co dzień stosuje dosyć delikatny, choć wyrazisty mejkap. 

Jednak wydaje się, że dziewczyna lubi szokować, ponieważ jej metamorfozy wciąż wywołują ogromne emocje i wyglądają spektakularnie.

Najnowsze zdjęcia Iranki zobaczysz w naszej galerii  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.