wspolczesna-sobowtorka-marylin-monroe
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Szok! 23-latka ze Szkocji wygląda identycznie jak Marilyn Monroe!

Jej zdjęcia po prostu trzeba zobaczyć!

Marta Cieplak 14 sierpnia 2020 17:50
wspolczesna-sobowtorka-marylin-monroe
Fot. Getty Images

Marilyn Monroe to jedna z największych sław w historii kina. Miała talent i zjawiskową urodę, która sprawiła, że aktorka szybko stała się ikoną. Nazywana przez wielu boginią była też symbolem seksu, a o jej głośnych romansach mówił cały świat. Marilyn zmarła 4 sierpnia 1962 roku. Ale teraz okazało się, że w Hollywood żyje i pracuje dziewczyna, która wygląda jak jej klon! To 25-latka pochodząca ze Szkocji. Zobaczcie jej zdjęcie!

Sobowtór Marilyn Monroe mieszka w Hollywood

Jasmine Chiswell, bo tak ma na imię sobowtór Marilyn Monroe, wyjechała ze Szkocji, by pracować w branży filmowej. Miłość do kinematografii zaszczepiła w niej babcią, z która Jasmine oglądała filmowe klasyki, w tym także produkcje z Marilyn Monroe. Jak sama twierdzi, kiedyś przez przypadek użyła zbyt jasnego pudru, a do tego pomalowała usta karminową pomadką i zauważyła, że do złudzenia przypomina słynną gwiazdę filmową! To był początek jej przygody z wcielaniem się z Marilyn, która sprawiła, że na TikToku ta młoda dziewczyna ma już 4 mln obserwatorów a na Instagramie kolejne 327 tysięcy. Wcale nas to nie dziwi, bo faktycznie na niektórych ujęciach jest ie do odróżnienia od słynnej aktorki!

Tylko zobaczcie te zdjęcia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sending you all lots of love and hugs during these difficult times ❤️

Post udostępniony przez JASMINE CHISWELL (@jasminechiswell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I have a secret to tell you 👀👀💋💋 keep an eye out for it in my stories today to find out more! 😃✨

Post udostępniony przez JASMINE CHISWELL (@jasminechiswell)

O Jasmine w Hollywood mówi się, że ma prawdziwą obsesję na punkcie Marilyn Monroe. Nie tylko maluje się jak ona i stylizuje w ubrania z lat 50, ale także zdecydowała się zamieszkać w domu, w którym Marylin mieszkała z Joe DiMaggo! To właśnie tam powstaje większość fotografii i filmik≥ow kręconych przez 25-latkę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Which one is your favourite? 😃❤️

Post udostępniony przez JASMINE CHISWELL (@jasminechiswell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing you a great Sunday! 😁 What are your plans for the day? ❤️

Post udostępniony przez JASMINE CHISWELL (@jasminechiswell)

Fani uwielbiają jej filmiki i wysiłek, który wkłada w stworzenie każdej stylizacji. Nazywają ją reinkarnacją Marilyn Monroe. A Wam jak się podoba? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.