Brad Pitt
Fot. Steve Granitz/WireImage
O tym się mówi!

Ten mężczyzna wygląda jak Brad Pitt. Ludzie zaczepiają go na ulicy i proszą o autograf!

Czy aktor ma sobowtóra?

Aleksandra Frankowska 8 października 2021 11:27
Brad Pitt
Fot. Steve Granitz/WireImage

Podobno na całym świecie każdy z nas ma przynajmniej jednego sobowtóra. Ten przypadek absolutnie by to potwierdzał. Oglądając zdjęcia Nathana Meadsa nie można odmówić mu ogromnego podobieństwa do Brada Pitta. Mężczyźni są do siebie uderzająco podobni. Gdyby stanęli obok siebie, trudno byłoby stwierdzić, który z nich to hollywoodzki aktor.

CZYTAJ TEŻ: Jennifer Aniston i Brad Pitt: „Będę go kochać do końca życia. To był piękny, skomplikowany związek”

Brad Pitt ma sobowtóra

Odkrycie Instagrama – Nathan Meads okrzyknięty został przez internautów sobowtórem Brada Pitta. W rzeczywistości mężczyzna pochodzi z Wielkiej Brytanii i idąc ulicą wciąż pytany jest o autograf. Początkowo bardzo go to krępowało, jednak z biegiem czasu przyzwyczaił się do swojego podobieństwa do światowej sławy aktora.

Kim jest Nathan Meads?

Nathan Meads pochodzi z Oxfordu w Wielkiej Brytanii. Ma 35 lat i kilka lat temu zdecydował się wykorzystać swoje podobieństwo do aktora. Rozpoczął współpracę z agencjami filmowymi, często występuje również jako sobowtór Brada Pitta na różnych wydarzeniach. Niestety sława sprawiła, że jego życie miłosne całkowicie legło w gruzach. Wieloletnia partnerka nie radziła sobie z zainteresowaniem jakie wzbudza wokół siebie Nathan i odeszła. Mężczyzna samotnie wychowuje dwie córeczki. Jak do tej pory, jego konto na Instagramie zaobserwowało ponad 18 tysięcy followersów. Przybywa ich jednak z dnia na dzień.

ZOBACZ TEŻ: Brad Pitt przyłapany na randce z nową dziewczyną! Wiedzieliście, że ma polskie korzenie?

Myślicie, że pewnego dnia Nathan będzie miał okazję zrobić sobie zdjęcie z samym Bradem Pittem? Jesteśmy ciekawi, jak by wyszło i czy fani hollywoodzkiego aktora rozpoznaliby, który z nich to ten prawdziwy Brad...  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.