Promocja Rossmann 2+2 lipiec 2019
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Wymarzony urlop masz jeszcze przed sobą?

Wiemy, gdzie kupić kremy do opalania w super promocji!

Marta Cieplak 17 lipca 2019 14:30
Promocja Rossmann 2+2 lipiec 2019
Fot. adobe.stock.com

Chcesz kupić kremy do opalania z filtrem? Poczekaj na nową promocję w Rossmann 2+2. Taka okazja szybko się nie powtórzy!

Promocja Rossmann 2+2 lipiec 2019

Już wiemy, że długo oczekiwana przez fanki kosmetyków promocja w Rossmannie ruszy w poniedziałek 22 lipca i potrwa do końca miesiąca. Co będzie można kupić? W ofercie Najbezpieczniej pod słońcem znajdą się kremy do opalania oraz preparaty odstraszające komary, meszki i kleszcze, a także te łagodzące po ugryzieniu. Czyli dokładnie to, co najczęściej kupujemy tuż przed urlopem!

Promocja będzie dotyczyć produktów oznaczonych specjalną  etykietką. Ale uwaga! Trzeba spełnić kilka warunków: posiadać kartę Klubu Rossmann i wybrać cztery produkty. To dwa najtańsze z nich dostaniesz gratis! 

Tym razem z akcji Najbezpieczniej pod słońcem każdy klient może skorzystać tylko raz! Dlatego dobrze się zastanów jakich produktow potrzebujesz najbardziej  

ciało na lato
Fot. adobe.stock.com

opalanie z dzieckiem
Fot. adobe.stock.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…