Promocja Rossmann 2+2 lipiec 2019
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Wymarzony urlop masz jeszcze przed sobą?

Wiemy, gdzie kupić kremy do opalania w super promocji!

Marta Cieplak 17 lipca 2019 14:30
Promocja Rossmann 2+2 lipiec 2019
Fot. adobe.stock.com

Chcesz kupić kremy do opalania z filtrem? Poczekaj na nową promocję w Rossmann 2+2. Taka okazja szybko się nie powtórzy!

Promocja Rossmann 2+2 lipiec 2019

Już wiemy, że długo oczekiwana przez fanki kosmetyków promocja w Rossmannie ruszy w poniedziałek 22 lipca i potrwa do końca miesiąca. Co będzie można kupić? W ofercie Najbezpieczniej pod słońcem znajdą się kremy do opalania oraz preparaty odstraszające komary, meszki i kleszcze, a także te łagodzące po ugryzieniu. Czyli dokładnie to, co najczęściej kupujemy tuż przed urlopem!

Promocja będzie dotyczyć produktów oznaczonych specjalną  etykietką. Ale uwaga! Trzeba spełnić kilka warunków: posiadać kartę Klubu Rossmann i wybrać cztery produkty. To dwa najtańsze z nich dostaniesz gratis! 

Tym razem z akcji Najbezpieczniej pod słońcem każdy klient może skorzystać tylko raz! Dlatego dobrze się zastanów jakich produktow potrzebujesz najbardziej  

ciało na lato
Fot. adobe.stock.com

opalanie z dzieckiem
Fot. adobe.stock.com

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.