Promocja Rossmann 2+2 lipiec 2019
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Wymarzony urlop masz jeszcze przed sobą?

Wiemy, gdzie kupić kremy do opalania w super promocji!

Marta Cieplak 17 lipca 2019 14:30
Promocja Rossmann 2+2 lipiec 2019
Fot. adobe.stock.com

Chcesz kupić kremy do opalania z filtrem? Poczekaj na nową promocję w Rossmann 2+2. Taka okazja szybko się nie powtórzy!

Promocja Rossmann 2+2 lipiec 2019

Już wiemy, że długo oczekiwana przez fanki kosmetyków promocja w Rossmannie ruszy w poniedziałek 22 lipca i potrwa do końca miesiąca. Co będzie można kupić? W ofercie Najbezpieczniej pod słońcem znajdą się kremy do opalania oraz preparaty odstraszające komary, meszki i kleszcze, a także te łagodzące po ugryzieniu. Czyli dokładnie to, co najczęściej kupujemy tuż przed urlopem!

Promocja będzie dotyczyć produktów oznaczonych specjalną  etykietką. Ale uwaga! Trzeba spełnić kilka warunków: posiadać kartę Klubu Rossmann i wybrać cztery produkty. To dwa najtańsze z nich dostaniesz gratis! 

Tym razem z akcji Najbezpieczniej pod słońcem każdy klient może skorzystać tylko raz! Dlatego dobrze się zastanów jakich produktow potrzebujesz najbardziej  

ciało na lato
Fot. adobe.stock.com

opalanie z dzieckiem
Fot. adobe.stock.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?