Zainspiruj się zdjęciami z Instagrama!

Aleksandra Charzewska 27 października 2018 07:59

Nie masz pomysłu na halloweenowy manicure? Stylizację paznokci możesz dopasować do swojego przebrania, lub sprawić, aby były jego jedynym elementem. Pajęcze sieci, upiorna dynia lub trupie czaszki na pewno wprawią Cię w iście upiorny humor. Największym źródłem paznokciowych inspiracji jest oczywiście Instagram. Zainspiruj się zdjęciami w naszej galerii i chwytaj za lakier!  

1/7
paznokcie halloween
Copyright @instagram.com/sensationails4u
1/7

Czerń na paznokciach prezentuje się świetnie nie tylko w czasie Halloween. Jej elegancki wygląd przełam pomarańczowymi akcentami lub namaluj biało-czarną czaszkę. Zachwyty gwarantowane!

2/7
paznokcie halloween
Copyright @instagram.com/cult_51
2/7

Mroczne klimaty nie do końca do Ciebie przemawiają? Zdecyduj się na małe, urocze duszki! Świetnie będą wyglądały namalowane białym lakierem na 'nagiej' płytce.

3/7
paznokcie halloween
Copyright @instagram.com/smalti_orly
3/7

Czarny mat to doskonały wybór na Halloween, szczególnie w połączeniu z bielą. Kontrastującym lakierem możesz namalować pajęcze sieci, księżyc, duchy, gwiazdy, czaszki i wiele więcej innych, upiornych motywów.

4/7
paznokcie halloween
Copyright @instagram.com/badgirlnails
4/7

Prześwitująca, naturalna płytka paznokcia to wielki hit ostatnich miesięcy. Idealnie sprawdzi się jako tło dla wszelkich halloweenowych wzorów.

5/7
paznokcie halloween
Copyright @instagram.com/amrr_xo
5/7

Dynia to najpopularniejszy symbol Halloween. Na paznokciach będzie wyglądała szczególnie dobrze w upiornej wersji na brokatowej bazie. Dla wzmocnienia efektu możesz przedłużyć paznokcie specjalnym żelem i nadać im kształt szponów.

6/7
paznokcie halloween
Copyright @instagram.com/naominailsnyc
6/7

Pajęcze sieci na kolorowym ombre? Taki manicure wygląda naprawdę spektakularnie! Na paznokcie nanieś kilka kolorów brokatowych lakierów do paznokci np. czerń, fiolet i czerwień, a następnie na każdym paznokciu namaluj pajęcze sieci.

7/7
paznokcie halloween
Copyright @instagram.com/lokon_salon_zp
7/7

Preferujesz bardziej dziewczęcy manicure? Na Halloween połącz róż z czernią! Zamiast czaszek czy pajęczych sieci na paznokciach za pomocą cienkiego pędzelka namaluj np. koty.

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.