Manicure na wiosnę - trendy z Instagrama
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Poznaj najmodniejszy manicure na wiosnę!

Oto trendy z Instagrama, które pokochasz!

Marta Cieplak 8 marca 2020 12:31
Manicure na wiosnę - trendy z Instagrama
Fot. adobe.stock.com

Wiosna to najlepszy moment na odrobinę szaleństwa w kwestii manicure. Słoneczna pogoda aż się prosi o kolory nawiązujące do natury i energetyczne wzory. Aby ułatwić Ci wybór spośród tysięcy zdjęć i wybraliśmy kilka wiodących trendów. Oto one!

Najmodniejszy manicure na wiosnę z Instagrama

1. Graficzne wzory

To naszym zdaniem jeden z najpiękniejszych i najbardziej efektownych trendów, ale też zdecydowanie najtrudniejszy. Dlatego jeśli nie masz doświadczenia w malowaniu wzorów, koniecznie wybierz się do manikiurzystki i zleć jej takie zadanie.

2. Nietypowy french

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Double the French, double the fun 🌈 • #seasonafull by @hannah.k.nails

Post udostępniony przez Color Camp (@color_camp)

Wersja minimum to kolorowe końcówki w różnych odcieniach. W wersji maxi: barwne końcówki na dole i na górze. Efekt wow gwarantowany!

3. Tęcza w odcieniach nude

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A little weekend flair with the tarot star ring from @mejuri ✨. #mejuri *gifted

Post udostępniony przez Melanie (@overglowedit)

To delikatniejszy wariant słynnych #skittlesnails, bo pomalowany odcieniami pastelowymi. Naszym zdaniem idealnie skomponuje się z romantycznymi sukienkami i lnianymi ubraniami.

4. Efektowne kwiaty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*daisy chain* available now on @manime.co

Post udostępniony przez Madeline Poole (@mpnails)

Wersji do wyboru jest wiele – może być to jeden kwiat lub kilka. Malutkie lub duże. Jedno- i wielokolorowe. Najważniejszy jest motyw – resztę możesz interpretować dowolnie.

5. Kropki polka dots

Te malutkie kropeczki są przesłodkie! I banalnie proste do wykonania, dlatego bez problemu zrobisz je sama w domu. Im będzie ich więcej, tym lepiej. Ale możesz zacząć od pojedynczych, dla wprawy:-)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.