Zosia Ślotała
Fot. Aneta Ziemielska
metamorfozy gwiazd

Zosia Ślotała zdecydowała się na odważną zmianę fryzury! Czy przedłużyła włosy?

Nowe uczesanie zachwyciło internautów…

Redakcja VIVA! 15 stycznia 2021 11:30
Zosia Ślotała
Fot. Aneta Ziemielska

Zosia Ślotała jest jedną z bardziej cenionych i znanych polskich stylistek. Od lat uchodzi też za ikonę stylu - jej looki inspirują tysiące kobiet, a profil gwiazdy na Instagramie śledzi ponad 122 tysiące followersów. Zosia w sierpniu 2019 roku, po czterech latach związku zaręczyła się z Kamilem Haidarem. Para zalegalizowała swój związek we wrześniu ubiegłego roku, a piękne wesele odbyło się w Łazienkach Królewskich w restauracji Belvedere.

Panna młoda wybrała na tę okazję niezwykle szykowne białe spodnium, a jej głowę zamiast welonu zdobił turban - musimy przyznać, że był to jedna z piękniejszych ślubnych kreacji gwiazd, jakie widzieliśmy w ostatnich latach. Po ślubie Zosia nie zwalnia tempa - cały czas jest aktywna zawodowa- stworzyła markę ubranek dla dzieci, ale też zdecydowała się na pewną zmianę w swoim życiu. Gwiazda postawiła na nową fryzurę.

Zofia Ślotała ma nową fryzurą. Czy przedłużyła włosy?

Na nowym zdjęciu, które Zosia opublikowała na Instagramie pokazała się w nowej fryzurze. Gwiazda zdecydowała się na grzywkę. Nowe uczesanie celebrytki nawiązuje do fryzur modnych w latach 70. Właśnie takie grzywki nosiły bohaterki słynnego serialu „Aniołki Charliego”!

Ostatnio to bardzo popularna inspiracja - influencerka Jessica Mercedes również pokusiła się o podobną fryzurę. Grzywka Zosi prezentuje się doskonale. Czy myślicie, że gwiazda przedłużyła też włosy? Czy Zosia nosi doczepy, a może zapuściła włosy i długa fryzura jest zupełnie naturalna? Tego nie wiemy, ale Zosia zdradziła w opisie do zdjęcia, kto jest autorem jej nowego uczesania:

She BANG! Czas na zmianę! Tym razem nie koloru ale cięcia! @da_midays jest najlepsza w blondzie i teraz… w grzywkach! Wracamy do lat 70tych! #Nowyrok #NowaJa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!