Zosia Ślotała
Fot. Aneta Ziemielska
metamorfozy gwiazd

Zosia Ślotała zdecydowała się na odważną zmianę fryzury! Czy przedłużyła włosy?

Nowe uczesanie zachwyciło internautów…

Redakcja VIVA! 15 stycznia 2021 11:30
Zosia Ślotała
Fot. Aneta Ziemielska

Zosia Ślotała jest jedną z bardziej cenionych i znanych polskich stylistek. Od lat uchodzi też za ikonę stylu - jej looki inspirują tysiące kobiet, a profil gwiazdy na Instagramie śledzi ponad 122 tysiące followersów. Zosia w sierpniu 2019 roku, po czterech latach związku zaręczyła się z Kamilem Haidarem. Para zalegalizowała swój związek we wrześniu ubiegłego roku, a piękne wesele odbyło się w Łazienkach Królewskich w restauracji Belvedere.

Panna młoda wybrała na tę okazję niezwykle szykowne białe spodnium, a jej głowę zamiast welonu zdobił turban - musimy przyznać, że był to jedna z piękniejszych ślubnych kreacji gwiazd, jakie widzieliśmy w ostatnich latach. Po ślubie Zosia nie zwalnia tempa - cały czas jest aktywna zawodowa- stworzyła markę ubranek dla dzieci, ale też zdecydowała się na pewną zmianę w swoim życiu. Gwiazda postawiła na nową fryzurę.

Zofia Ślotała ma nową fryzurą. Czy przedłużyła włosy?

Na nowym zdjęciu, które Zosia opublikowała na Instagramie pokazała się w nowej fryzurze. Gwiazda zdecydowała się na grzywkę. Nowe uczesanie celebrytki nawiązuje do fryzur modnych w latach 70. Właśnie takie grzywki nosiły bohaterki słynnego serialu „Aniołki Charliego”!

Ostatnio to bardzo popularna inspiracja - influencerka Jessica Mercedes również pokusiła się o podobną fryzurę. Grzywka Zosi prezentuje się doskonale. Czy myślicie, że gwiazda przedłużyła też włosy? Czy Zosia nosi doczepy, a może zapuściła włosy i długa fryzura jest zupełnie naturalna? Tego nie wiemy, ale Zosia zdradziła w opisie do zdjęcia, kto jest autorem jej nowego uczesania:

She BANG! Czas na zmianę! Tym razem nie koloru ale cięcia! @da_midays jest najlepsza w blondzie i teraz… w grzywkach! Wracamy do lat 70tych! #Nowyrok #NowaJa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.