METAMORFOZY GWIAZD

Patrycja Markowska przeszła spektakularną metamorfozę!

Piosenkarka jest wprost nie do poznania...

Konrad Szczęsny 4 stycznia 2019 16:17

Ma 39 lat, jest wulkanem energii i od lat może pochwalić się rzeszą wiernych fanów. Patrycja Markowska na polskim rynku obecna jest niemal od dwóch dekad, zdołała wylansować takie hity, jak Świat się pomylił, Gdy zgasną światła czy Księżycowy. Gdy 3 stycznia 2019 roku pojawiła się na premierze spektaklu Apartament Prezydencki w Teatrze Komedia w Warszawie, wywołała nie lada poruszenie! Wokalistka, której towarzyszył długoletni partner Jacek Kopczyński, wedle wszelkiego prawdopodobieństwa przeszła spektakularną metamorfozę!

Patrycja Markowska na premierze spektaklu w Warszawie

Jak czytamy na stronie Teatru Komedia spektakl, na którego premierze pojawiła się m.in. Patrycja Markowska to opowieść o kulisach show-biznesu i podwójnych standardach etycznych w nim panujących. Akcja ma miejsce w jednym z hoteli w Hollywood, w którym odtwórca głównej roli przebywa w oczekiwaniu na ceremonię rozdania Złotych Globów. Jego menadżer próbuje zatuszować skandal, który może wybuchnąć po tym, jak w zajmowanym przez bohatera pokoju „na podłodze leży naga męska prostytutka, zaś dookoła sypie się biały proszek”.

W sztuce Apartament Prezydencki nie brakuje nagości, wulgaryzmów oraz stosowania prawdziwych wyrobów tytoniowych! 

Opis ten nie zniechęcił jednak wokalistki i jej partnera do wzięcia udziału w premierze. Na tę okazję Patrycja Markowska wybrała dosyć ryzykowną stylizację, ponieważ spod czerwonej prześwitującej bluzki, którą założyła, przebijał... czarny biustonosz. 

Metamorfoza Patrycji Markowskiej - jak zmieniała się z biegiem lat?

39-letnia Patrycja Markowska na początku kariery nie stroniła od mocno wydekoltowanych bluzek, skórzanych spodni oraz takich sukienek (jak choćby ta z festiwalu w Opolu w 2007 roku), które więcej odsłaniały niż zasłaniały. Chętnie eksponowała biust i nogi, w komentarzach przewijały się opinie, że jej styl był dosyć wyzywający. Z biegiem lat jednak złagodniała, postanowiła w zbiorowej świadomości utrwalić wizerunek wokalistki rockowej, w czym pomogła jej między innymi rola jurorki w The Voice of Poland (jej podopieczny, Marcin Sójka, wygrał ostatnią edycję programu).

Czy faktycznie z biegiem lat znacznie się zmieniła? Możesz to ocenić sama, oglądając zdjęcia w naszej galerii  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.