47-letnia piosenkarka przeszła sporą metamorfozę

Konrad Szczęsny 30 stycznia 2019 07:51

Dziś ma 47 lat i wraca z nową, piątą solową płytą, której premiera została przewidziana na 8 marca tego roku. Jednak na przebojach Dido wychowały się miliony słuchaczy na całym świecie. Brytyjska piosenkarka wylansowała takie hity, jak Here with me (wykorzystany na ścieżce dźwiękowej do kultowego serialu Roswell. W kręgu tajemnic), White flag czy Thank you. Co jakiś czas robi sobie jednak dłuższą przerwę od show-biznesu. Jak obecnie wygląda jej życie?

Dido - nowy album  Still on my mind i powrót po sześciu latach

Ostatni długogrający album Dido, zatytułowany Girl Who Got Away, ukazał się w marcu 2013 roku i promowały go dobrze przyjęte przez krytyków i publiczność single No freedom oraz End of night. Wydawało się, że tym razem Brytyjka o irlandzko-francuskich korzeniach powróciła na dobre, jednak po tym, jak w listopadzie 2013 roku premierę miał jej krążek z największymi hitami, po raz kolejny zamilkła.

Dopiero w 2018 roku potwierdzono, że podpisała kontrakt z wytwórnią BMG i pracuje nad piątym krążkiem, który premierę będzie miał 8 marca tego roku. Został zatytułowany Still on my mind i zwiastuje go singiel Hurricanes

W związku z tym Dido coraz częściej pojawia się w mediach. W miniony weekend odwiedziła m.in. siedzibę radia BBC w Londynie, by promować nową piosenkę. Uwagę jej fanów zwrócił promienny wygląd gwiazd: wydawała się uśmiechnięta, odprężona i pełna energii. 

Metamorfoza Dido: tak (nie)zmieniła się wokalistka

Artystka kojarzona z takich hitów, jak Thank you, White flag, Life for rent czy Here with me zachwyca młodzieńczym i pięknym wyglądem. Mimo że nieuchronnie zbliża się do 50., jej twarz nie zmieniła się zanadto od czasu, gdy promowała pierwsze, hitowe albumy, czyli No angel i Life for rent. Nie wiadomo czy to zasługa diety, ćwiczeń czy może genów. Być może wpływ na rewelacyjny wygląd Dido ma fakt, że co jakiś czas robi sobie przerwę od show-biznesu i poświęca się domowym obowiązkom.

Dido - życie prywatne. Mąż, syn

Brytyjka nie jest typem osoby, która na łamach mediów epatuje prywatnością, jednak od czasu do czasu w wywiadach uchyla rąbka tajemnicy, dotyczącego rodziny. Stąd wiadomo, że gdy w 1999 ukazał się jej debiutancki album No angel i intensywnie go promowała, rozpadł się jej siedmioletni związek z prawnikiem Bobem Pagem (byli zaręczni). Jednak po 111 latach stanęła na ślubnym kobiercu i wyszła za mąż za powieściopisarza Rohana Gavina. Owocem ich miłości jest syn Stanley, który przyszedł na świat w lipcu 2011 roku.

W galerii możesz zobaczyć, jak zmieniała się Dido z biegiem lat. Czas obchodzi się z nią łaskawie?  

1/4
Tak się zmieniała Dido. Metamorfoza wokalistki
Copyright @EAST NEWS
1/4

Tak Dido wyglądała 20 lutego 2002 roku.

2/4
Tak się zmieniała Dido. Metamorfoza wokalistki
Copyright @RL/REPORTER
2/4

Dido 7 lutego 2006 roku.

3/4
Tak się zmieniała Dido. Metamorfoza wokalistki
Copyright @Ken McKay / Rex Features/EAST NEWS
3/4

Dido 2 maja 2013 roku, gdy promowała swój czwarty solowy album.

4/4
Tak się zmieniała Dido. Metamorfoza wokalistki
Copyright @SplashNews.com/East News
4/4

Tak Dido prezentowała się 26 stycznia 2019 roku, gdy promowała swój nowy singiel w radiu BBC w Londynie.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.