Piosenkarka obchodzi dziś 50. urodziny!

Konrad Szczęsny 25 grudnia 2021 13:01

Na jej przebojach wychowały się miliony słuchaczy na całym świecie. Jej hity, takie jak: White flag, Thank you czy Here with me (który wykorzystany był w ścieżce dźwiękowej kultowego serialu Roswell. W kręgu tajemnic) nucili wszyscy, jednak ona sama potem zniknęła. Dido co jakiś czas robi sobie dłuższą przerwę od świata show biznesu. Dziś uwielbiana piosenkarka kończy 50 lat. Jak się zmieniła? Co u niej słychać?

Dido - nowy album  Still on my mind i powrót po sześciu latach

Ostatni długogrający album Dido, zatytułowany Girl Who Got Away, ukazał się w marcu 2013 roku i promowały go dobrze przyjęte przez krytyków i publiczność single No freedom oraz End of night. Wydawało się, że tym razem Brytyjka o irlandzko-francuskich korzeniach powróciła na dobre, jednak po tym, jak w listopadzie 2013 roku premierę miał jej krążek z największymi hitami, po raz kolejny zamilkła.

Dopiero w 2018 roku potwierdzono, że podpisała kontrakt z wytwórnią BMG i pracuje nad piątym krążkiem, który premierę miał 8 marca. Został zatytułowany Still on my mind i zwiastował go singiel Hurricanes

W związku z tym Dido coraz częściej pojawiała się w mediach. Odwiedziła m.in. siedzibę radia BBC w Londynie, by promować nową piosenkę. Uwagę jej fanów zwrócił wtedy promienny wygląd gwiazdy: wydawała się uśmiechnięta, odprężona i pełna energii. 

Czytaj też: Patrycja Markowska przeszła spektakularną metamorfozę!

Metamorfoza Dido: tak (nie)zmieniła się wokalistka

Artystka kojarzona z takich hitów, jak Thank you, White flag, Life for rent czy Here with me zachwyca młodzieńczym i pięknym wyglądem. Mimo że dzisiaj obchodzi 50. urodziny, jej twarz nie zmieniła się zanadto od czasu, gdy promowała pierwsze, hitowe albumy, czyli No angel i Life for rent. Nie wiadomo czy to zasługa diety, ćwiczeń czy może genów. Być może wpływ na rewelacyjny wygląd Dido ma fakt, że co jakiś czas robi sobie przerwę od show-biznesu i poświęca się domowym obowiązkom.

Zobacz także: Ogromna metamorfoza Marty Wierzbickiej! Fani martwią się, że gwiazda za dużo schudła...

Dido - życie prywatne. Mąż, syn

Brytyjka nie jest typem osoby, która na łamach mediów epatuje prywatnością, jednak od czasu do czasu w wywiadach uchyla rąbka tajemnicy, dotyczącego rodziny. Stąd wiadomo, że gdy w 1999 ukazał się jej debiutancki album No angel i intensywnie go promowała, rozpadł się jej siedmioletni związek z prawnikiem Bobem Pagem (byli zaręczeni). Jednak po 11 latach stanęła na ślubnym kobiercu i w 2010 roku wyszła za mąż za powieściopisarza Rohana Gavina. Owocem ich miłości jest syn Stanley, który przyszedł na świat w lipcu 2011 roku.

W galerii możesz zobaczyć, jak zmieniała się Dido z biegiem lat. Czas obchodzi się z nią łaskawie?  

Czytaj również: Metamorfozy stylu księżnej Kate! Jak zmieniła się przez lata?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dido (@dido)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dido (@dido)

1/4
Tak się zmieniała Dido. Metamorfoza wokalistki
Copyright @EAST NEWS
1/4

Tak Dido wyglądała 20 lutego 2002 roku.

2/4
Tak się zmieniała Dido. Metamorfoza wokalistki
Copyright @RL/REPORTER
2/4

Dido 7 lutego 2006 roku.

3/4
Tak się zmieniała Dido. Metamorfoza wokalistki
Copyright @Ken McKay / Rex Features/EAST NEWS
3/4

Dido 2 maja 2013 roku, gdy promowała swój czwarty solowy album.

4/4
Tak się zmieniała Dido. Metamorfoza wokalistki
Copyright @SplashNews.com/East News
4/4

Tak Dido prezentowała się 26 stycznia 2019 roku, gdy promowała swój nowy singiel w radiu BBC w Londynie.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.