Manicure na walentynki 2020
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

W tych wzorach na paznokciach zakochasz się od pierwszego wejrzenia!

Zobacz najpiękniejszy manicure na walentynki!

Marta Cieplak 7 lutego 2020 14:15
Manicure na walentynki 2020
Fot. adobe.stock.com

Walentynki to idealna okazja do tego, by poeksperymentować z manicurem. Zamiast klasycznego czerwonego lakieru postaw na motyw serca. Przekonamy cię, że jest przynajmniej kilka wariantów do wyboru i w dodatku wcale nie musisz użyć odcienia karminowego! Możesz zastąpić go każdym innym, nawet czarnym!

Motyw serduszek na paznokciach

Po walentykowe inspiracje najlepiej zajrzeć na Instagram. Ale żeby ułatwić ci poszukiwanie idealnego wzoru wybraliśmy dla Ciebie te najciekawsze i prezentujemy je poniżej!

Wersja minimalistyczna

French na nowo

Nietypowe serca

Czarne serca

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

V A L E N T I N E S ✨

Post udostępniony przez Emily Rose (@emilyrosenails)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stitched hearts @_katiek_ using @youngnailsinc concealer peach & mission control 🖤

Post udostępniony przez NAIL ARTIST ✌️🌴 (@sohotrightnail)

Serce zamiast frencha

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Corazones rojos ❣ Amo este diseño, es muy simple y las manos se ven muy delicadas ❤️ Desliza para ver el antes ➡️... Si necesitas info del servicio y/o agendar una hora puedes escribir al whatsapp +56932796108. Salón Anita María Galeria O'Higgins, local 9 Condell 1217 A pasos de la plaza Anibal Pinto #nailshearts #nail #nailartist #girlnails #nailart #ohnailscati #esmaltepermanente #valparaiso #valpo #valpito #uñas #uñasbellas #manicurista #manicuristavalparaiso #nails #nail #diseñocorazon #heartdesign #valparaiso #valpo #uñasvalpo #manicurevalpo #esmaltepermanente #esmaltebluesky #manicure #uñasfemeninas #uñaslindas #uñasrojas #rednails

Post udostępniony przez Cati (@ohnails.cati)

Jak namalować serce na paznokciu?

To wydaje się bardzo trudne, ale w rzeczywistości można je wyczarować bez większego problemu. Potrzebujesz tylko lakier i... wykałaczkę! Najpierw nakładasz na wykałaczkę odrobinę lakieru, potem malujesz nimi dwie kropki blisko siebie, a potem łączysz je ze sobą wykałaczką przeciągając lakier do dołu. Jeszcze lepszy efekt uzyskasz używając do malowania specjalnych akcesoriów, na przykład sondy.

Poniżej znajdziesz filmik Red Lipstick Monster, która jest mistrzynią malowania wzorków!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.