Który z nich wypróbujesz w ciągu najbliższych dni?

Marta Cieplak 8 kwietnia 2018 13:00

Z Pinterest korzysta już ponad 48 milionów osób, które niemal codziennie „dopinają” nowe zdjęcia i inspiracje z setek kategorii. Ale portal ten to już nie tylko wirtualna tablica inspiracji, ale realne źródło informacji o trendach (i nie tylko!), które w wielu sytuacjach zastępuje nam wyszukiwarki internetowe! Które trendy urodowe na wiosnę 2018 najbardziej interesują kobiety na całym świecie? Już zdradzamy! I jesteśmy ciekawi, który z nich będzie twoim ulubionym.

1/4
trendy pinterest
Copyright @Pinterest
1/4

Eyeliner w stemplu

Jeśli chodzi o Pinterst, to liczba wyszukiwań tego trendu wzrosło aż o 335%! I wcale nas to nie dziwi, bo to rozwiązanie ułatwia życie milonom kobiet, które nigdy nie były mistrzyniami malowania kreski na powiece. A teraz wystarczy tylko przyłożyć do niej wybrany stempel i gotowe! Genialne w swojej prostocie. PS: Takie stemple kupicie między innymi na Sephora.pl

2/4
trendy pinterest
Copyright @Pinterest
2/4

Platynowy blond

Odkąd zrobiło się ciepłej i pokazało się słońce, kobiety ewidentnie marzą o rozjaśnianiu włosów. I choć Kim Kardashian wróciła już do brązu, to na Pintereście ta kategoria ma wzrosty aż o 71%! My podpowiadamy, że jeśli zdecydujesz się na rozjaśnianie, to koniecznie w profesjonalnym salonie z właściwymi kosmetykami chroniącymi włosy.

3/4
trendy pinterest
Copyright @Pinterest
3/4

Konturowanie różem czyli blush contouring

Wzrost o 52% wskazuje na to, że wraz z wiosną chętniej sięgamy po róż zamiast po brązer także w dziedzinie konturowania twarzy. My jednak mimo wszystko trzymamy się klasycznego trio: brązera, rozświetlacza i właśnie różu. Chyba, ze zależy nam tylko na ożywieniu ceny – wtedy róż nie ma sobie równych!

4/4
trendy pinterest
Copyright @Pinterest
4/4

Opaska do włosów

Że wraca do łask wiemy już po wiosenno-letnich pokazach mody. Ale Pinterest tylko to potwierdza. Największe hity sezonu? Opaski materiałowe w stylu retro (najlepiej w kwiaty lub wzory boho) i metalowe z motywem kwiatów lub roślin. Wpisz je na swoją listę zakupów!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.