Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian
ZE ŚWIATA URODY

Poznaj sekret idealnego makijażu  Khloe Kardashian!

Ten trik na pewno Ci się przyda!

Marta Baran 2 maja 2019 08:28
Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian

Siostry Kardashian od lat wyznaczają modowe i makijażowe trendy. To właśnie im  zawdzięczamy między innymi konturowanie, które rozsławiła Kim i podkreślające kształt ust Lip Kits, które możemy znaleźć już nie tylko w sklepie Kylie Jenner, bo jej pomysł skopiowały także inne marki. Wygląda na to, że sprawdzony patent urodowy ma do zaoferowania również Khloe Kardashian. Wraz ze swoją wizażystką, Joyce Bonelli, wypracowały sposób na perfekcyjny makijaż. W jaki sposób uzyskać podobne krycie jak u Kardashianki? Jej makijażystka zdradza  3-etapowy trik, dzięki któremu podkład będzie wyglądał idealnie, dając efekt gładkiej skóry.

Makijaż Khloe Kardashian krok po kroku

Etap 1

Pierwszym krokiem jest nałożenie na twarz kremu nawilżającego. Ale nie klasycznego, a z dodatkiem pigmentu, czyli po prostu kremu BB, CC lub DD. W ten sposób już na etapie nawilżania można zakryć niektóre niedoskonałości i wyrównać koloryt. Dzięki temu cera stanie się gładsza i będzie gotowa na kolejny etap make-upu. 

Etap 2

Kolejnym krokiem makijażu jest nałożenie podkładu. Na nawilżoną już twarz celebrytki makijażystka Joyce aplikuje ulubiony podkład, któremu Khloe jest wierna od kilku lat, czyli Full Cover Foundation od Marca Jacobsa (209 zł). Nałożenie podkładu na napigmentowany krem sprawia, że kolor skóry staje się idealnie równy na całej twarzy.

Makijaż Kardashianki w trzech krokach
Fot. Materiały Prasowe

Etap 3

Ostatnim etapem jest wykończenie i dopracowanie makijażu. Jak robią to Khloe i Joyce? Sprawa jest prostsza, niż może się wydawać! Makijażystka używając Beauty Blendera, delikatnie poklepuje miejsca, na które zostały zaaplikowane oba produkty. W ten sposób kosmetyki stworzą spójną całość i makijaż będzie wyglądał naturalnie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨Good vibes only ✨

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Marilyn Monroe Vibes ✨ “we are all of us stars, and we deserve to twinkle.” -MM

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!