I najlepszy czas na wspieranie dotkniętych nim kobiet poprzez... kosmetyczne zakupy!

Marta Cieplak 11 października 2023 14:30

Jak pokazują badania, rak piersi jest niestety najczęściej występującym nowotworem złośliwym u Polek. Dlatego tak ważne jest ciągłe budowanie świadomości kobiet i namawianie je na regularne badania, a także uczenie dziewczyn już od najmłodszych lat, co znaczy samokontrola piersi. Bo im wcześniej wykryta choroba, tym większa szansa na wyleczenie. Od 1985 roku październik jest miesiącem świadomości raka piersi. To czas na kontrolne USG oraz mammografię i… zakup kosmetyków, z których zysk przekazywany jest fundacjom.

Kosmetyki z różową wstążką 2023

Dlatego bardzo cieszymy się, że marki kosmetyczne szerzą świadomość na temat tej strasznej choroby i chcą edukować oraz wspierać kobiety dotknięte nowotworem. W tym roku na szczególną uwagę zasługuje kampania „Normalne, że ich dotykam” marki Avon we współpracy z fundacją Rak’n’Roll, której celem jest zachęcenie nastolatek do poznawania swoich piersi. Doceniamy też, że 100% zysku ze sprzedawanych przez markę kosmetyków z różową wstążką wspiera konto kampanii „Avon kontra rak piersi”. Podobnie działa firma Vianek, która cały zysk ze sprzedaży swojej pomadki ochronnej przekazuje fundacji Oko w Oko z Rakiem, a także marka Invisibobble, która stworzyła w tym samym celu gumkę typu scrunchie Powerful Pink.

A jeśli marzysz o zakupie kosmetyku premium, a przy okazji chcesz zrobić coś dobrego dla innych kobiet, wybierz produkty, z których aż do 50% dochodu wesprze działania na rzecz walki z rakiem piersi. Znajdziesz je w naszej galerii. Październik to bez wątpienia najlepszy moment na kosmetyczne zakupy! 

1/8
kometyki z różową wstążką 2023 invisibobble
Copyright @materiały prasowe
1/8

Kosmetyki wspierające kobiety z rakiem piersi: gumka scrunchie Powerful Pink, INVIIBOBBLE, 19,90 zl/Hair2go.pl

2/8
kometyki z różową wstążką 2023 vianek
Copyright @materiały prasowe
2/8

Kosmetyki wspierające kobiety z rakiem piersi: Łagodząca pomadka ochronna – wersja limitowana VIANEK, 10 zł.

3/8
kometyki z różową wstążką 2023 la mer
Copyright @materiały prasowe
3/8

Kosmetyki wspierające kobiety z rakiem piersi: edycja specjalna kremu nawilżającego LA MER, 510 zł.

4/8
kometyki z różową wstążką 2023 kevin murphy
Copyright @materiały prasowe
4/8

Kosmetyki wspierające kobiety z rakiem piersi: zestaw dodający włosom objętości Angel Pink Set KEVIN MURPHY, 289,90 zł/Hair2go.pl.

5/8
kometyki z różową wstążką 2023 estee lauder
Copyright @materiały prasowe
5/8

Kosmetyki wspierające kobiety z rakiem piersi: kolekcja pomadek Empowered in Pink Pure Color Lipstick Collection ESTÉE LAUDER, 369 zł. 

6/8
kometyki z różową wstążką 2023 clinique
Copyright @materiały prasowe
6/8

Kosmetyki wspierające kobiety z rakiem piersi: edycja limitowana kremu nawilżającego Great Skin Great Cause Moisture Surge CLINIQUE, 185 zł.

7/8
kometyki z różową wstążką 2023 bobbi brown
Copyright @materiały prasowe
7/8

Kosmetyki wspierające kobiety z rakiem piersi: zestaw dwóch błyszczyków Powerful Pinks Crushed Oil-Infused Gloss Duo BOBBI BROWN, 250 zł.

8/8
kometyki z różową wstążką 2023 avo
Copyright @materiały prasowe
8/8

Kosmetyki wspierające kobiety z rakiem piersi: breloczek z lusterkiem AVON, 20 zł.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.