Księżna Meghan rzęsy
Fot. East News
ze świata urody

Jakiej metodzie księżna Meghan zawdzięcza swoje zjawiskowe rzęsy?

Okazuje się, że wcale nie chodzi o ich przedłużanie!

Redakcja VIVA! 16 marca 2020 13:31
Księżna Meghan rzęsy
Fot. East News

Księżna Meghan zanim została narzeczoną księcia Harry'ego uznawana była przez wielu za ikonę stylu. Od początku swojej kariery, a szczególnie od momentu, gdy zagrała jedną z głównych ról w serialu W garniturach wiele kobiet bacznie obserwowało to, w jaki sposób się ubiera i jak maluje. Największe wrażenie robiły i robią nadal jej niesamowicie długie rzęsy, które wyglądają jak przedłużane metodą 1:1. Ale okazuje się, że za ich wyglądem stoi zupełnie inna, w dodatku znacznie prostsza metoda!

Długie rzęsy księżnej Meghan: tusz czy odżywka?

Tuszu księżna Meghan też używa, ale on tylko wzmacnia kolor i delikatnie podkręca rzęsy. Za to za ich długość odpowiada zupełnie inny kosmetyk – to odżywka do rzęs Revitalash Advanced, którą od dawna wymieniała wśród swoich ulubionych produktów do makijażu. Jak działa? Przede wszystkim wzmacnia rzęsy i sprawia, że rosną mocniejsze i dłuższe. Jej formuła zawiera opatentowany BioPeptin Complex oraz najwyższej jakości wyciągi roślinne, a także m.in. peptydy, lipidy, biotyna i pentanol. Co ciekawe, formuła tego produktu została opracowana pierwotnie przez lekarzy okulistów z myślą o pacjentach po chemioterapii (na raka cierpiała bowiem założycielka całej marki). Dopiero potem stała się absolutnym hitem wśród kobiet na całym świecie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Calling all new and OG followers 🗣‼️ When did you first discover #RevitaLashAdvanced? Let us know below! #RevitaLashCosmetics ⁠ ⁠ RevitaLash Advanced not available in CA⁠ ⁠ ⁠ ⁠ ⁠ ⁠ ⁠ ⁠ ⁠ ⁠ #revitalash #lashserum #lashserumsolutions #bestlashserum #Besteyelashserum #bestlashconditioner #besteyelashconditioner #eyelashserum #lashes #lash #eyelashes #eyelash #LashConditioner #EyelashConditioner #toplashserum #topeyelashserum #toplashconditioner #topeyelashconditioner #eyelashserumforlashextensions #lashserumforlashextensions #LashExtensions #EyelashExtensions #ForLashExtensions #Foreyelashextensions #LashProducts #eyelashproduct #ForLashes #foreyelashes

Post udostępniony przez RevitaLash Cosmetics (@revitalashcosmetics)

Okazuje się, że Meghan ma na punkcie tego produktu prawdziwą obsesję, co zdradziła jej koleżanka w wywiadzie dla Life&Style:

Powiedziała, że stała się dla niej więcej niż obsesją i że jej rzęsy stały się tak długie, że sztuczne nie były jej potrzebne nawet na ekranie! Tak samo było na ślubie z Harrym.

Kosmetyk, który gwarantuje taki efekt nie jest tani – za małe, 3,5 ml opakowanie trzeba zapłacić aż 499 zł! Ale musimy przyznać, ze jest on bardzo wydajny. I robi dokładnie to, co obiecuje. A która z nas nie chciałaby mieć rzęs jak księżna Meghan? 

Księżna Meghan
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.