Wypróbuj ich porady w samolocie!

Ksenia Krasko 7 kwietnia 2019 13:00

Nasze życie jest pełne podróży! Zwiedzamy nowe miejsca, odpoczywamy na dalekiej wyspie na drugim końcu świata, albo spontanicznie kupujemy bilet, aby zobaczyć najciekawszą wystawę sezonu. Zastanawiasz się, co mogłabyś zrobić, aby po długim locie wyglądać „jak człowiek”?

Pielęgnacja podczas podróży samolotem

Te znane kobiety wiedzą, jaka pielęgnacja sprawdza się w podróży! Zawsze wyglądają dobrze, niezależnie od ilości przelecianych kilometrów. Oto praktyczne wskazówki, dzięki którym wysiądziesz z samolotu w perfekcyjnej formie, i nie powstydzisz się natychmiastowego selfie!  

1/9
Copyright @instagram.com/bellahadid/
1/9

Bella Hadid

„Przez większość czasu podróżuję samotnie, więc zabieram kilka rzeczy z domu. Jeden z moich wizażystów z Korei podarował mi płynny wyciąg z żeń-szenia. Smakuje okropnie, ale dodaje energii”.

2/9
Copyright @instagram.com/emilia_clarke/
2/9

Emilia Clarke

„Zawsze zabieram ze sobą standardowy zestaw, który nigdy się nie zmienia: produkt oczyszczający Shiseido, krem ​​nawilżający i krem ​​pod oczy”.

3/9
Copyright @instagram.com/zoeisabellakravitz/
3/9

Zoe Kravitz

„Dbam, aby w mojej kosmetyczce zawsze znajdował się dobry korektor, ponieważ nigdy nie wiesz, kogo spotkasz. Może być potrzebny przed lądowaniem”.

4/9
Copyright @instagram.com/haileybieber/
4/9

Haley Bieber

„Staram się podróżować bez makijażu. Nie robię maseczek w samolocie, ale stosuję krem nawilżający, a także piję dużo wody”.

5/9
Copyright @instagram.com/drewbarrymore/
5/9

Drew Barrymore

„Woda termalna Evian w formacie mini jest bardzo dobra. Nie jestem jedną z tych kobiet, które wykonują ćwiczenia rozciągające podczas lotu i piją szklankę wody co godzinę. Zapłaciłam za bilet, więc nie zrezygnuje z wina i orzeszków!”.

6/9
Copyright @instagram.com/jessicachastain/
6/9

Jessica Chastain

„Myślę, że mocny makijaż nie sprawdzi się przed lotem. Ponadto, powietrze w samolocie jest naprawdę bardzo suche, więc używam dużo wody różanej. Po prostu uwielbiam jej zapach. Jest bardzo kojący, relaksujący, a sam produkt jest bardzo korzystny dla skóry”.

7/9
Copyright @instagram.com/margotrobbie/
7/9

Margot Robbie

„Jak tylko wchodzę na pokład, zmywam makijaż. Zwykle używam wilgotnych chusteczek Johnson & Johnson, ale lubię też nawilżający spray Beauty Elixir Caudalie, zawsze jest w mojej torebce. Wszystkie kosmetyki kupuję w odpowiednim formacie podróżnym”.

8/9
Copyright @instagram.com/keira_knightley_/
8/9

Keira Knightley

„Kiedy podróżuję, właściwie zapominam o jakiejkolwiek pielęgnacji. Moja przyjaciółka poleciła mi olej z dzikiej róży. Długie loty mają bardzo negatywny wpływ na stan skóry i sprawiają, że jest ona bardzo sucha, ale ten produkt chroni moją cerę”.

9/9
Copyright @instagram.com/kate.winslet.official/
9/9

Kate Winslet

„Zawsze zmywam makijaż i nakładam dużo kremu nawilżającego przed długim lotem. Kiedy wiem, że powinnam wyglądać dobrze, gdy tylko wyjdę z samolotu, uzupełniam pielęgnację maską z tkaniny – Lancôme Advanced Génifique jest niesamowita!”.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.