jak-wyglada-po-latach-maggie-o'connel-z-przystanku-alaska
Fot. Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Pamiętacie serialową Maggie O'Connell z kultowego Przystanku Alaska?

Zobaczcie, jak dziś wygląda grająca ją aktorka, Janine Turner. Jest nie do poznania!

Marta Cieplak 13 sierpnia 2020 17:30
jak-wyglada-po-latach-maggie-o'connel-z-przystanku-alaska
Fot. Getty Images

Serial Przystanek Alaska był w Polsce zadebiutował w 1993 roku i szybko zyskał status kultowego. Dlatego też kilkakrotnie był potem emitowany przez różne telewizje. Główną rolę kobiecą – Maggie O'Connel, która była pilotem samolotu transportującego do Cicily pocztę, grała Janine Turner. Szczupłą, drobną brunetkę z krótką fryzurą typu pixie od razu pokochali fani, a kobiety na całym świecie stylizowały się tak, jak ona. Janine miała wtedy 28 lat. Dziś ma 58 lat i zupełnie nie przypomina siebie z czasów głośnego serialu. Rozpoznalibyście ją na najnowszych zdjęciach?

Jak wygląda dziś serialowa Maggie O'Connel z Przystanku Alaska?

Janine Turner karierę rozpoczęła od modelingu w słynnej agencji Wilhelmina, jednak szybko porzuciła ten zawód, by zostać aktorką. Zagrała w kilku produkcjach, ale największą sławę przyniósł jej właśnie Przystanek Alaska. Potem pojawiała się w dużych produkcjach jak Stalowe Magnolie czy Pan T. i kobiety u boku Richarda Gere, jednak ostatecznie wybrała pracę reżysera i scenarzysty i zniknęła z ekranów w 2002 roku. Choć mówi się, że niedługo znów zagra! Od lat 2000 niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym, poza tym, że ma 23-letnią córkę Juliette.

Od czasu serialu Janine Turner także radykalnie zmieniła wizerunek i po słodkiej chłopczycy nie ma śladu. Janine jest aktualnie blondynką co sprawia, że jeszcze trudniej dostrzec w niej Maggie O'Connel.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve booked an exciting acting gig - stay tuned for more next week!

Post udostępniony przez Janine Turner (@janineturner)

A tak wyglądała gdy miała 19 lat i zaczynała karierę w Hollywood:

A taką, pamiętamy ją najlepiej! I czy ktoś powie, że krótkie włosy nie są sexy?

Myślicie, że Przystanek Alaska ma szansę powrócić na ekrany? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.