HOROSKOP VIVY!

Sprawdź w naszym horoskopie urodowym, jaki beauty trend powinnaś wypróbować w tym roku!

Brokatowe usta, pielęgnację K-Beauty czy włosy w odcieniu lila?

Ksenia Krasko 11 kwietnia 2019 16:51

Niezależnie od tego, czy naprawdę lubisz horoskopy, czy czytasz je dla zabawy – często się sprawdzają. Twój znak zodiaku ma wpływ na Twój charakter, zainteresowania, a także na rzeczy które mogą Ci się spodobać, w tym trendy urodowe!

Horoskop urodowy na 2019 rok

Wiosna to idealny czas, aby porzucić rutynę na rzecz czegoś zupełnie innego – nietypowego dla Ciebie makijażu, nowego sposobu pielęgnacji skóry lub szalonego koloru włosów. Który z trendów powinnaś wypróbować? Dowiesz się, sprawdzając swój znak zodiaku w naszym horoskopie!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.