HOROSKOP VIVY!

Sprawdź w naszym horoskopie urodowym, jaki beauty trend powinnaś wypróbować w tym roku!

Brokatowe usta, pielęgnację K-Beauty czy włosy w odcieniu lila?

Ksenia Krasko 11 kwietnia 2019 16:51

Niezależnie od tego, czy naprawdę lubisz horoskopy, czy czytasz je dla zabawy – często się sprawdzają. Twój znak zodiaku ma wpływ na Twój charakter, zainteresowania, a także na rzeczy które mogą Ci się spodobać, w tym trendy urodowe!

Horoskop urodowy na 2019 rok

Wiosna to idealny czas, aby porzucić rutynę na rzecz czegoś zupełnie innego – nietypowego dla Ciebie makijażu, nowego sposobu pielęgnacji skóry lub szalonego koloru włosów. Który z trendów powinnaś wypróbować? Dowiesz się, sprawdzając swój znak zodiaku w naszym horoskopie!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.