Gerard Pique
Fot. Pablo Cuadra/WireImage/Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Gerard Pique już tak nie wygląda! Piłkarz zgolił brodę i niesamowicie schudł!

Co stoi za jego metamorfozą?

Aleksandra Frankowska 19 lipca 2021 14:27
Gerard Pique
Fot. Pablo Cuadra/WireImage/Getty Images

Gerard Pique to jeden z najprzystojniejszych piłkarzy na świecie. Hiszpan na stałe związany jest z Shakirą, kolumbijską piosenkarką, która jest od niego starsza o 10 lat. Para wspólnie wychowuje dwóch synów. Na jego Instagramie można zobaczyć, jak w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. Fani są w szoku, jak teraz wygląda piłkarz, ponieważ zmiana jest ogromna!

Czytaj też: Shakira i jej ukochany Gerard Pique świętują dziś urodziny. Są już razem 11 lat!

Gerard Pique już tak nie wygląda – piłkarz przeszedł ogromną metamorfozę

Piłkarz, który jeszcze niedawno grał w reprezentacji Hiszpanii, bardzo się zmienił. Nie da się ukryć, że chudnie w oczach, co z pewnością związane jest z jakąś sytuacją prywatną. Ponadto, zgolił swoją charakterystyczną brodę, więc zupełnie nie przypomina dawnego siebie.

Zobacz również: Shakira podzieliła się fanami uroczym zdjęciem synków! Do kogo są podobni?

Fani są zaniepokojeni zmianą jego wizerunku. Zawsze dobrze zbudowany obrońca, którego przeciwnicy nie mogli pokonać na boisku, dziś wydaje się być dość wątły i zmizerniały. Jego postura całkowicie się zmieniła, jednak wiele osób twierdzi, że w takim wydaniu wygląda dużo młodziej.

Jak Wam się podoba partner Shakiry? Czy jego metamorfoza jest korzystna? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.