O TYM SIĘ MÓWI

Shakira podzieliła się fanami uroczym zdjęciem synków! Do kogo są podobni?

Aż trudno uwierzyć, że chłopcy tak wyrośli!

Olga Figaszewska 7 sierpnia 2018 09:55

Shakira i Gerard Pique, chętnie chwalą się z fanami w mediach społecznościowych, uroczymi zdjęciami swoich pociech. Aż trudno uwierzyć, że chłopcy tak wyrośli! Uśmiech po mamie, a oczy po tacie? Do którego z rodziców są najbardziej podobni? Fani nie mogą oderwać od nich wzroku!

Shakira pokazała nowe zdjęcie synów. Do kogo są podobni?

Shakira od ośmiu lat jest w szczęśliwym związku z piłkarzem, Gerardem Pique. Poznali się w 2010 roku na planie teledysku Waka Waka - oficjalnego utworu MŚ w RPA. Owocem ich miłości jest pięcioletni Milan i trzyletni, Sasha.

Synowie Shakiry i Gerarda Pique chętnie pozują do zdjęć, a rodzice coraz częściej zamieszczają je w sieci. Chociaż nie zawsze tak było. Będąc w ciąży piosenkarka unikała medialnego szumu i długo ukrywała informację o swoim błogosławionym stanie. O tym, że spodziewa się potomka informowała na kilka dni przed rozwiązaniem.

Sasha i Mialn spędzają z rodzicami każdą wolną chwilę. Niedawno wyjechali z mamą do Rosji, gdzie kibicowali Hiszpanii w trakcie Mistrzostw Świata. A ostatnio Shakira zabrała synów na swój koncert! Zdjęcie, które opublikowała na swoim Instagramie bije rekordy popularności. Sasha i Milan  ubrani w skórzane, rockowe kamizelki z ćwiekami, białe T-shirty rozczulili internautów! Nie da się ukryć, że chłopcy rosną jak na drożdżach. Niektórzy twierdzą, że robią się coraz bardziej podobni do mamy.

Zgadzacie się z tym?   

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?