Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
metamorfozy gwiazd

Natalia Kukulska skrytykowana za nową fryzurę!

Co gwiazda odpowiedziała internautce, która nie zostawiła na niej suchej nitki?

Redakcja VIVA! 12 maja 2021 17:30
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Piosenkarka Natalia Kukulska chętnie komunikuje się z fanami poprzez media społecznościowe. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 230 tysięcy followersów. Pod postami artystki mnóstwo jest pozytywnych komentarzy, ale jak się okazuje zdarzają się też te negatywne, wręcz bardzo nieprzyjemne.

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Kukulska w poruszającym wpisie wspomina Krzysztofa Krawczyka

Nowa fryzura Natalii Kukulskiej wywołała burzę w internecie!

Wokalistka od początku swojej dorosłej kariery uwielbia eksperymentować z wizerunkiem - przy okazji premiery kolejnych płyt zmieniała swój look. Szukała odważnych dróg zarówno w doborze garderoby, jak i fryzur czy makijażu. Natalia słynie z pięknych kręconych ciemnych włosów, ale nie ma problemu z noszeniem krótkich fryzur.

Niedawno Kukulska wrzuciła na swoje Instastory zdjęcia z wizyty u fryzjera. Natalia postawiła na krótką fryzurę z grzywką. Szybko otrzymała w prywatnych wiadomościach odpowiedzi od „fanów”. Screeny z dwóch z nich gwiazda postanowiła opublikować w poście. Powód? Są zupełnie skrajne, a jedna z nich niezbyt delikatna. Jak brzmią?

 Zapuść bo tragedia - to jedna z odpowiedzi internautek.

Natomiast druga brzmi: „Jutro idę do fryzjera po taką fryzurę”. Jak się okazuje, ile osób tyle opinii, a niektóre wcale nie należą do zbyt kulturalnych. Natalia skwitowała sytuację komentarzem do posta: „Dwie opinie. No i co mam biedna zrobić? Może z jednej strony sieknę kłaka i podzielę publiczność na partie i strony sali... Ps. Swoją drogą uwielbiam tę bezpośredniość społeczeństwa jak z pierwszego komentarza”.

Kukulskiej w komentarzach odpisało kilka znanych osób. Maffashion skomentowała: „Haha! Klasyk!”, a Adam Sztaba: „Jesteś własnością ludożerki. Serdecznie gratuluję”. Trzeba przyznać, że Kukulska doskonale poradziła sobie z uszczypliwością internautki. Czy jej post to kolejna cegiełka do dyskusji o hejcie w internecie? Mamy nadzieję, że tak!

ZOBACZ TAKŻE: Jak się zmieniała Natalia Kukulska na przestrzeni lat!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.