Pasują kobietom niemal w każdym wieku

Marta Cieplak 25 stycznia 2022 15:30

Serial I tak po prostu, czyli kontynuacja Seksu w wielkim mieście to absolutny hit ostatnich tygodni. Oglądają go nie tylko wierne fanki oryginalnej wersji z lat dziewięćdziesiątych, ale także sporo młodsze kobiety, które inspirują się wyjątkowym stylem Carrie Bradshaw. Bo bohaterka serialu jest żywym dowodem na to, że wiek nie gra roli jeśli chodzi o nietypowe połączenia kolorów, wzorów i długości. Udowadnia też, że kobiety po pięćdziesiątce mogą pozwolić sobie na różne, często zwariowane uczesania, w cale nie są skazane tylko na klasycznego boba.

ZOBACZ TAKŻE: Sarah Jessica Parker zachwyca w serialu I tak po prostu! Jakimi kosmetykami była malowana?

Najlepsze fryzury Carrie Bradshaw z serialu „I tak po prostu”

Sarah Jessica Parker wcielając się w role Carrie jest przykładem na to, że jeśli ma się wyobraźnię i polot, to mimo wieku, można sobie pozwolić naprawdę na wiele i wyglądać doskonale. Carrie ma oczywiście swoją klasyczną długość włosów, ale pokazuje, że można ją nosić na wiele sposobów - od zupełnie prostych, przez lekko falowane aż po kręcone. Częściej niż kiedyś pokazuje się także w różnego rodzaju kokach. Zresztą same zobaczcie w naszej galerii poniżej. 

CZYTAJ TEŻ: I tak po prostu: Carrie Bradshaw ponownie w jednej ze swoich ulubionych sukni!

WIĘCEJ O SERIALU: "And Just Like That" to nie tylko genialne stylizacje, ale też oszałamiające wnętrza!

1/8
fryzury Carrie z serialu
Copyright @materiały prasowe
1/8

Klasyczna fryzura Carrie Bradshaw to lekko falowane włosy, ale nie w Hollywoodzkim stylu. Są mniej wygładzone, a bardziej artystycznie rozwiane. Do takiego looku przyda się sól morska w sprayu.

2/8
wszystkie fryury Carrie Bradshaw I tak po prostu
Copyright @materiały prasowe
2/8

Kilkakrotnie w serialu I tak po prostu Carrie pokazuje się też w wyprostowanych włosach. Wygląda bardzo efektownie, choć my wolimy ją w kręconych.

3/8
najlepsze fryzury Carrie Bradshaw I tak po prpstu
Copyright @materiały prasowe
3/8

Carrie zachwyca także kokami. Nasz ulubiony to ten, który wykonany został z warkocza. Elegancki, a przy tym efektowny.

4/8
Carrie Bradshaw fryzury pogrzeb
Copyright @East News
4/8

Jak zawsze Carrie zachwyca także nakryciami głowy i fascynatorami.

5/8
Carrie Bradshaw I tak po prostu fryzury
Copyright @East News
5/8

To jedna z naszych ulubionych fryzur z tego sezonu serialu. Szalona, niezwykle odważna i efektowna. Bazą jest warkocz, ale kluczem do ostatecznego efektu wow – ozdoby w kształcie kwiatów.

6/8
Warkocz Carrie I tak po prostu
Copyright @East News
6/8

Carrie zachwyca także w luźnym warkoczu i z włosami okalającymi twarz. To idealne uczesanie do stylu boho.

7/8
Carrie Bradshaw I tak po prostu
Copyright @East News
7/8

W niektórych odcinkach możemy też podziwiać Sarę Jessicę Parker w lokach. Nie możemy się zdecydować, który look jest najlepszy...

8/8
Carrie Bradshaw fryzury
Copyright @East News
8/8

Jest jeszcze jedna scena, w której Carrie zaskakuje nakryciem głowy. Tym razem zasłania całe włosy chustką i choć z założenia miało to wyglądać komicznie, to naszym zdaniem Carrie nadal wygląda bardzo stylowo.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?