Sarah Jessica Parker
Fot. Instagram @sarahjessicaparker
O tym się mówi!

I tak po prostu: Carrie Bradshaw ponownie w jednej ze swoich ulubionych sukni!

Kreacja po latach wróciła w remake'e "Sex and the City"!

Aleksandra Frankowska 21 stycznia 2022 17:27
Sarah Jessica Parker
Fot. Instagram @sarahjessicaparker

Serialowe kreacje Sarah Jessici Parker jako Carrie Bradshaw przechodzą do historii jedna po drugiej. Wykorzystali to scenarzyści najnowszego sezonu I tak po prostu, którzy ponownie ubrali aktorkę w kultową kreację od Versace, którą miała na sobie prawie 20 lat temu!

ZOBACZ TEŻ: „And Just Like That” to nie tylko genialne stylizacje, ale też oszałamiające wnętrza!

Sarah Jessica Parker w suknie Versace sprzed lat

Ósmy odcinek nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście był wyjątkowy pod tym względem, że zadbano o wspomnienia wiernych widzów. Sarah Jessica Parker niespodziewanie włożyła kreację od Versace, którą nosiła w Paryżu, przy okazji podróży do miasta zakochanych z Aleksandrem Petrovskym. Po prawie 20 latach włożyła ją ponownie i absolutnie nic się nie zmieniło!

Chcesz zobaczyć coś wspaniałego? – zapytała Seemę, agentkę nieruchomości i nową koleżankę. Nagle z szafy wyciągnęła suknię Mille Feuille projektu Versace. I nagle zadziała się magia!

Kreacja od Versace to nie tylko suknia. To przede wszystkim emocje i wspomnienia. Niegdyś, w dniu kiedy Carrie miała ją na sobie po raz pierwszy, zwiedzała świat, poznawała siebie i szukała miłośni. Fałszywie myślała, że właśnie ją zdobyła. Okazało się, że jednak miłość leciała po nią prosto z Ameryki - w końcu to właśnie do Paryż poleciał Mr. Big ratować to, co zostało z ich związku. Drugi raz zakłada ją w domu, w swoim pisarskim okienku. Siada na parapecie i zjada w niej popcorn. Jest w niej wiele nostalgii, melancholii, refleksji i przemyśleń nad przemijaniem. Niby ta sama osoba i ta sama suknia, ale dwie różne sytuacje, inne miejsce i inny czas.

Kreacja od Versace warta fortunę

Suknia, którą z szafy wyjęła Carrie to model, który wart jest około 320 tysięcy złotych. Jest to jednocześnie najdroższa kreacja w kolekcji Carrie, a uwierzcie, jest ona pokaźna.  Przepiękny kolor w kolorze cappuccino połączonego z kakao cudownie podkreśla jej blond włosy. Tiulowy dół składający się z licznych warstw i dopasowana, kobieca góra z cekinów to prawdziwy majstersztyk.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Czy powstanie drugi sezon „And Just Like That”?

„Znaleźliśmy ją (…). Miała wiele do przekazania. Trudno pożegnać się z nią ponownie” – napisała na Instagramie Sarah Jessica Parker. 

Sarah Jessica Parker
Fot. Instagram @sarahjessicaparker

Sarah Jessica Parker
Fot. Instagram @sarahjessicaparker

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?