Elizabeth Hurley zna przepis na wieczna mlodosc 2020
Fot. Instagram
Ze świata urody

Elizabeth Hurley znalazła przepis na wieczną młodość!

Aktorka w tym roku skończyła 55 lat!

Aleksandra Frankowska 7 października 2020 13:28
Elizabeth Hurley zna przepis na wieczna mlodosc 2020
Fot. Instagram

Elizabeth Hurley to jedna z najpiękniejszych aktorek Hollywood. Gwiazda, która w tym roku skończyła 55 lat, wygląda na 25. Niesamowitej urody i zgrabnej figury zazdroszczą jej nie tylko fanki, ale również koleżanki z branży. Wyglądać w ten sposób w jej wieku, to naprawdę marzenie! Jaki jest jej sekret? Czy Hurley znalazła sposób na wieczną młodość?

Elizabeth Hurley znalazła sposób na wieczną młodość

Aktorka z biegiem lat zupełnie się nie zmienia. Wygląda młodo i można powiedzieć, że niemal tak samo, jak w filmach sprzed 10 lat. Wszyscy zastanawiają się, czy to zasługa dobrych genów, czy może tajnego sposobu. Elizabeth Hurley przyznaje, że w domu jest prawdziwą gospodynią. Uwielbia sprzątać i gotować. Robi to sama i być może właśnie aktywność fizyczna oraz odpowiednia dieta pomagają jej w zachowaniu perfekcyjnego wyglądu!

Elizabeth Hurley zdradziła sposób na szczęście

Obowiązki domowe sprawiają aktorce wiele przyjemności, czego z pewnością nie przyznałoby wiele gwiazd Hollywood. Aktorka jest jednak szczera i chętnie dzieli się takimi wyznaniami z fanami.

Myślę, że te wszystkie czynniki wpływają na zdrowy i atrakcyjny wygląd. Warto wykonać codziennie choćby kilka przysiadów i rozciągnięć, by poczuć się znacznie lepiej ze swoim ciałem.

Fani zachwyceni piękną sylwetką Elizabeth Hurley

Pandemia była czasem, w którym aktorka chętnie dzieliła się z fanami dość roznegliżowanymi zdjęciami. Jej smukłą figurę podziwiać mógł każdy, ponieważ najczęściej pozowała w bikini. Warto również wspomnieć, że aktorka od wielu lat udziela się społecznie i została ambasadorką kampanii dotyczącej raka piersi.

Pracuję ze wspaniałymi naukowcami, których poznałam podczas kampanii raka piersi. Przekazali mi wiele ważnych informacji, dzięki którym umiem dbać o swoje zdrowie, m.in. prawidłowo się odżywiać. Okazuje się, że to niezwykle ważne w profilaktyce nowotworowej 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Remember when we got dressed up and went to parties? Sigh......

Post udostępniony przez Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s more than a ribbon 💗 It’s a reminder of my grandmother and all of those touched by breast cancer. It’s my commitment to creating a breast cancer-free world through @esteelaudercompanies Breast Cancer Campaign. #TimeToEndBreastCancer #ELCdonates #ELCambassador You can support too. Show us your Pink Ribbon and share what it means to you. Use the hashtags #TimeToEndBreastCancer and #ELCdonates and join us in supporting the global breast cancer community. For every public, in-feed Instagram or Facebook post during the month of October featuring both #TimeToEndBreastCancer and #ELCdonates together, @esteelaudercompanies will donate $25 to @bcrfcure up to $100,000 💗

Post udostępniony przez Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.