dlaczego książę Harry zapuścił włosy
Fot. East News
O tym się mówi

Już wiadomo, dlaczego książę Harry zapuścił włosy!

Okazuje się, ze wcale nie z powodu Meghan, ani nie na złość królowej

Redakcja VIVA! 26 stycznia 2021 13:30
dlaczego książę Harry zapuścił włosy
Fot. East News

Kilka tygodni temu świat obiegła informacja, że książę Harry ma tak długie włosy, że wiąże je w kucyka. To zelektryzowało świat mediów do tego stopnia, że mimo, iż nie ma na to dowodów, graficy ze znanych magazynów zrobili w photoshopie przeróbki jego fotografii by pokazać, jak prawdopodobnie wygląda! Wiele osób zastanawiało się też, jaki był powód zmiany wizerunku. Teraz prawda wyszła na jaw!

Dlaczego książę Harry zapuścił włosy?

Po doniesieniach Roba Lowe w programie The Late Late Show o tym, że widział księcia Harry'ego w długich włosach i z kucykiem, media na całym świecie zaczęły snuć domysły, dlaczego syn księcia Karola przeszedł taką metamorfozę. Czy to przez Meghan Markle, która chciała zmienić styl, czy może na złość królowej. Mówiło się także o tym, że życie w Kalifornii rozczarowało go do tego stopnia, że ma stany depresyjne i całymi godzinami wałęsa się bez celu po okolicy.

Jednak jak donosi źródło New Idea, powód jest zupełnie inny i znacznie bardziej przyziemny. Harry zrezygnował z wizyt u fryzjera z powodu... koronawirusa! W ten sposób chce dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także swoich najbliższych. Mówi się nawet, że szczególnie uważa, bo starają się z żoną o kolejne dziecko.

W dodatku Harry pracuje teraz głównie z domu, nie spotyka się z kontrahentami ani pełni ważnych funkcji, więc idealny wygląd nie jest od niego wymagany. I widocznie wcale mu to nie przeszkadza. Niestety nadal żadnemu paparazzi nie udało się zrobić mu zdjęcia, więc możemy tylko wyobrażać sobie, jak teraz wygląda. Może właśnie tak?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Crowns (@thecrowns.ru)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!