Conchita-Wurst-kolejna-metamorfoza-2020
Fot. Instagram@conchitawurst
Metamorfozy gwiazd

Conchita Wurst zdecydowała się na radykalną metamorfozę!

Takiego koloru jeszcze nigdy u artysty nie widzieliśmy!

Marta Cieplak 7 lipca 2020 14:30
Conchita-Wurst-kolejna-metamorfoza-2020
Fot. Instagram@conchitawurst

Austriacki artysta, który sławę zdobył wygrywając Konkurs Eurowizji w 2014 roku, od początku szokuje wyglądem. I choć teraz dość rzadko pozuje do zdjęć w długich włosach i dużej biżuterii z kamieniami, to jednak nie daje o sobie zapomnieć. Jak? Conchita Wurst właśnie zdecydował się rozjaśnić, a następnie pofarbować włosy na... różowo! Jak wygląda w takim wydaniu?

Conchita Wurst w różowych włosach na wakacjach 2020

Od ponad roku wokalista częściej pokazuje się w krótkich, niż w długich włosach, i zazwyczaj bez makijażu.  Wygląda bardzo męsko i ktoś, kto go nie zna, nawet nie domyśliłby się, że na scenę zakłada długie suknie, biżuterię i mocno się maluje! Ale jak widać ten wizerunek już też powoli go nudzi. Dlatego zdecydował się na letnią metamorfozę. Wybrał najmodniejszy w czasie pandemii kolor włosów, czyli róż. To właśnie ten odcień wybierają gwiazdy w Stanach i w Polsce, bo uznano go za najbardziej pozytywny ze wszystkich. A przecież właśnie teraz, w czasie pandemii koronawirusa, najbardziej potrzebujemy dobrej energii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I hob so a freid 😍 🦩 by @mrmartinz 🙌 und vielen Dank für die Gastfreundschaft Carmen 🤗@har_wien

A post shared by Conchita WURST (@conchitawurst) on

Musicie przyznać, że to dość nietypowy kolor dla Toma, który zazwyczaj ma czarne włosy i dość mocny, rockowy wizerunek. Jednak fani nie są rozczarowani, a zachwyceni:

Wyglądasz świetnie!

Ładnie Ci w różowym

Uwielbiam twoje nowe włosy!

Cool

Mało kto pamięta, że artysta miał w pewnym momencie także białe włosy, a nawet pokazywał się ogolony na zero. Jesteśmy ciekawi, w której fryzurze podoba Wam się najbardziej.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!