Conchita Wurst przeszła metamorfozę. Tak wygląda drag queen
Fot. @conchitawurst
Metamorfozy gwiazd

Conchita Wurst, która kiedyś wygrała Eurowizję dzisiaj wygląda zupełnie inaczej!

Totalna metamorfoza!

Redakcja VIVA! 18 maja 2021 19:30
Conchita Wurst przeszła metamorfozę. Tak wygląda drag queen
Fot. @conchitawurst

Austriacki artysta, który sławę zdobył wygrywając Konkurs Eurowizji w 2014 roku, od początku swojej niezwykłej kariery, szokuje wyglądem i sposobem bycia. I choć teraz dość rzadko pozuje do zdjęć w długich włosach i dużej biżuterii z kamieniami, to jednak nie daje o sobie zapomnieć. Kiedyś wzbudzał skrajne emocje, mówił o nim cały świat. Kojarzył się z eleganckimi, luksusowymi kreacjami wieczorowymi, brodą i długimi włosami. Dzisiaj prezentuje się zupełnie inaczej. Jak w 2021 wygląda słynna Conchita Wurst?

Zobacz także: Kobieta z brodą, która zmieniła oblicze świata. Jakie tajemnice skrywa Conchita Wurst?

Conchita Wurst jak wygląda w 2021?

Od ponad roku wokalista częściej pokazuje się w krótkich, niż w długich włosach, i zazwyczaj bez makijażu. Wygląda bardzo męsko i ktoś, kto go nie zna, nawet nie domyśliłby się, że na scenę zakłada długie suknie, biżuterię i mocno się maluje! Ale jak widać ten wizerunek już też powoli go nudzi. W 2020 roku zdecydował się na letnią metamorfozę. Wybrał najmodniejszy w czasie pandemii kolor włosów, czyli róż. Obecnie ma czarne, krótko obcięte włosy, kiedy nie wkłada szpilek, biżuterii i unika makijażu wygląda, jak zwyczajny chłopak. Ale kiedy stylizuje się na scenę, jego wizerunek diametralnie się zmienia. Artysta nie przypomina już jednak Conchity sprzed lat. Co myślicie o jego wyglądzie?

Zobacz także: Lateks, wysokie obcasy i... wyeksponowane sutki. Conchita Wurst szokuje jak nigdy!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?