camila loreal
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

Popularna piosenkarka we współpracy z L'Oreal Paris! 

Camila Cabello stworzyła linię kosmetyków inspirowaną Havaną!

Aleksandra Charzewska 17 lipca 2018 12:45
camila loreal
Fot. materiały prasowe

Są tu jacyś fani hitu Havana? Mamy dla was dobrą wiadomość! Kubańską piosenkarka, Camila Cabello we współpracy z L’Oreal Paris stworzyła czternastoelementową kolekcję kosmetyków inspirowanych naturalnym pięknem Havany, stolicy Kuby. 

Camilla Cabelo należała do popularnego amerykańskiego girlsbandu Fifth Harmony, jednak po kilu latach współpracy atmosfera w grupie się popsuła i piosenkarka postawiła na karierę solową. W 2018 wydała swój debiutancki album Camila, który szybko pokrył się platyną i uplasował się na pierwszy miejscu w Stanach Zjednoczonych.

Cabello w 2017 roku została twarzą L’Oreal Paris, a w 2018 jako pierwsza kobieta współpracująca z tą marką dostała propozycję stworzenia swojej własnej lini kosmetyków. Najdroższy element w jej kolekcji, na którą składają się cienie, eyeliner, produkty do brwi i błyszczyki, a także pierwszy w historii marki bronzer w płynie kosztuje 15$.

Jaka jest kolekcja Camili? 

„Proces tworzenia lini od samego początku i wybierania kolorów, zapachów oraz projektowania opakowań był dla mnie niesamowitym przeżyciem […] Od samego początku wiedziałam, że chcę stworzyć kolekcję, która będzie naturalna. Jeśli nie jestem na scenie, to nie lubię malować się mocno. Czuję, że w tej lini znalazły się dokładnie takie kosmetyki, których sama chcę używać.” 

Autorka przyznała, że jej ulubionym elementem w całej linii jest eyeliner. „To piękny, czarny eyeliner w płynie, który długo się utrzymuje […] Jego końcówka jest bardzo cienka i pozwala stworzyć bardzo precyzyjne linie.” 

Kolekcja Camili Cabello dla L’Oreal Paris będzie dostępna w 18 krajach, niestety nie w Polsce. Kosmetyków możecie szukać we francuskich, włoskich, angielskich i niemieckich drogeriach.  

camila loreal
Fot. instagram.com/lorealmakeup
camila loreal
Fot. instagram.com/lorealmakeup

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.