Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA
Ze świata urody

Ashley Graham zdradza sekret swojej pielęgnacji!

Supermodelka planuje też nową linię kosmetyczną!

Marta Cieplak 14 maja 2021 13:30
Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA

Ashley Graham to najbardziej znana supermodelka plus size. Mimo swojej nadwagi jest pewna siebie i w pełni akceptuje to, jak wygląda. Ashley jest także ikoną ruchu body positive. Po tym, jak w styczniu 2020 roku została mamą, z dumą prezentuje swoje ciało z rozstępami i traktuje je jako dowód miłości. Teraz Ashley Graham tworzy własną markę kosmetyczną, którą z dumą reklamuje pokazując swoje ciało w pełnej krasie - z nadmiernymi kilogramami i cellulitem. Przy okazji zdradza, jak dba o skórę i jakich kosmetyków używa na co dzień.

Zobacz także: Ashley Graham pokazała zdjęcie z kąpieli, eksponując krągłości.

Ulubione kosmetyki Ashley Graham

Ashley Graham przyznaje, że odkąd urodziła dziecko, wszystko w jej życiu się zmieniło. Także to, w jaki sposób dba o urodę. Okazuje się, że ma na to niezwykle mało czasu, bo ciągle są inne obowiązki. 

Rano tylko przemywa twarz wodą, nakładam serum i krem z filtrem. To wszystko, mówi.

Trochę więcej czasu ma na zadbanie o siebie wieczorem, kiedy maluch idzie spać. Ale wtedy też nie skupia się tylko na pielęgnacji, ale przede wszystkim na dodatkowych sprawach związanych z jej działalnością społeczną i zawodową. Wieczorem stawia na pielęgnację z dużą dawką witamin E i C. Raz na kilka dni nakłada też na skórę różnego rodzaju maski, choć najbardziej lubi te nawilżające.

Ashley Graham przyznaje też, że uwielbia być lekko opalona. Ale ze względu na to, że przesiadywanie na słońcu nie jest zdrowe, woli sztuczną opaleniznę. Ostatnio jej hitem jest mgiełka samoopalająca od St. Tropez, Self Tan Purity Bronzing Water Face Mist.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by St.Tropez (@sttropeztan)

Dzięki temu kosmetykowi, Ashley może nakładać mniej makijażu, bo od razu wygląda świeżo i zdrowo. A to oszczędza czas, co przy małym dziecku jest nie bez znaczenia! Dlatego na co dzień właściwie sięga tylko po żel do brwi, z którym się nie rozstaje. Reszta twarzy pozostaje nietknięta!

Zobacz także: Ashley Graham pokazała jak wygląda jej ciało po porodzie!

Co rano Ashley stara się też choć przez 10 minut ćwiczyć jogę, by dobrze rozpocząć dzień. 

Nowa linia kosmetyków Ashley Graham

Ashley Graham stworzyła teraz kolaborację z marką pielęgnacyjną Flamingo, w ramach której zaprojektowała z nimi kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz... własną maszynkę do golenia! Reklamuje ją jak zawsze z uśmiechem i bez wstydu, pokazując cale ciało bez retuszu. Tylko zobaczcie!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.