Jamnik Anna Lewandowska
Fot. AKPA
ze świata urody

Czy wiesz, że Anna Lewandowska jest naturalną blondynką?

Trenerka właśnie pokazała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa!

Marta Cieplak 14 grudnia 2018 17:30
Jamnik Anna Lewandowska
Fot. AKPA

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów nowym postem na Instagramie, na którym pokazała zdjęcie z dzieciństwa z bratem Piotrem. Ale to jej kolor włosów wzbudził nasze zainteresowanie! Okazuje się, że Ania jest naturalną... blondynką!

Anna Lewandowska naturalną blondynką!

Taka wiadomość jest dość szokująca, bo odkąd udziela się publicznie, zawsze była brunetką. Z czasem swoje ciemne włosy zaczęła lekko rozjaśniać – poprzez pasemka i farbowanie typu ombre. Ale nigdy nie zdecydowała się na jasny blond. Choć nie oznacza to, że nigdy nie nosiła jasnych włosów...

Jakiś czas temu Ania wrzuciła bowiem także swoje zdjęcie z lat 2007/2008, a więc z czasów, gdy Robert Lewandowski grał jeszcze w Zniczu Pruszków. Na zdjęciu widać, że była wtedy platynową blondynką! Ale dodała też komentarz, że do blondu nie wraca. A może powinna? Jak myślicie? 

Ania Lewandowska blondynką
Fot. Instagram@annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?