Jamnik Anna Lewandowska
Fot. AKPA
ze świata urody

Czy wiesz, że Anna Lewandowska jest naturalną blondynką?

Trenerka właśnie pokazała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa!

Marta Cieplak 14 grudnia 2018 17:30
Jamnik Anna Lewandowska
Fot. AKPA

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów nowym postem na Instagramie, na którym pokazała zdjęcie z dzieciństwa z bratem Piotrem. Ale to jej kolor włosów wzbudził nasze zainteresowanie! Okazuje się, że Ania jest naturalną... blondynką!

Anna Lewandowska naturalną blondynką!

Taka wiadomość jest dość szokująca, bo odkąd udziela się publicznie, zawsze była brunetką. Z czasem swoje ciemne włosy zaczęła lekko rozjaśniać – poprzez pasemka i farbowanie typu ombre. Ale nigdy nie zdecydowała się na jasny blond. Choć nie oznacza to, że nigdy nie nosiła jasnych włosów...

Jakiś czas temu Ania wrzuciła bowiem także swoje zdjęcie z lat 2007/2008, a więc z czasów, gdy Robert Lewandowski grał jeszcze w Zniczu Pruszków. Na zdjęciu widać, że była wtedy platynową blondynką! Ale dodała też komentarz, że do blondu nie wraca. A może powinna? Jak myślicie? 

Ania Lewandowska blondynką
Fot. Instagram@annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?