Agata Kulesza przyznała się do kłopotów ze zdrowiem
Fot. Piotr Matusewicz/East News
O tym się mówi!

Agata Kulesza przyznała, co sądzi o medycynie estetycznej!

Jej podejście szokuje!

Aleksandra Frankowska 2 czerwca 2021 11:27
Agata Kulesza przyznała się do kłopotów ze zdrowiem
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Agata Kulesza znana jest z dużego dystansu do siebie i wyjątkowej urody. Aktorka udzieliła niedawno wywiadu Olivierowi Janiakowi opowiadając o swoim podejściu do zabiegów medycyny estetycznej. Fani byli w szoku, co na ten temat sądzi słynna aktorka. Jakie jest podejście Agaty Kuleszy do poprawiania urody?

Czytaj też: Agata Kulesza przyznała, że ma problemy ze zdrowiem. „Usłyszałam: to jest pokłosie pani zawodu”

Agata Kulesza otwarcie o zabiegach medycyny estetycznej

Aktorka bardzo chroni swoją prywatność i niekoniecznie chętnie opowiada o niej w mediach. Również przy okazji rozwodu z Marcinem Figurskim, Kulesza nie komentowała sprawy w mediach i starała się zachować prywatność tylko dla siebie. W najnowszym wywiadzie dla Oliviera Janiaka, praktycznie pierwszy raz zdradziła więcej ze swojego prywatnego życia i opowiedziała również o podejściu do medycyny estetycznej, tak obecnie popularnej wśród celebrytów.

Kulesza zapewniła, że ma ogromny dystans do tego typu zabiegów i w ogóle nie ma nic przeciwko nim, jednak sama absolutnie by się na nie nie zdecydowała.

Ja tego nie neguję, niech kobiety robią, co chcą. Ale w moim przypadku, jako aktorki, ja nie mogę tego zrobić, bo w tym momencie tracę swoją twarz, dzięki której gram. (...) Widownia się ze mną identyfikuje, bo wyglądam jak człowiek z ulicy. Gdybym była kobietą z telewizji, np. prezenterką, to być może bym to robiła. Ale i tak widać ten wiek. Oczywiście mówi się "świetnie wygląda", ale rok widać, więc dla mnie to jest z góry skazane na niepowodzenie - przyznała.

Kulesza, która ma 49 lat nie ukrywa, że dba o swój wygląd, jednak zdaje sobie sprawę, że czasu nie zatrzyma. Nie przejmuje się tym jednak i czuje się dobrze sama ze sobą.

Zobacz też: Agata Kulesza potwierdziła plotki o rozwodzie: „Przetrwałam ten trudny czas dzięki przyjaciołom”

Gdyby nie było lustra, to bym tego [oznak starzenia się - przyp. red] nie zauważyła w ogóle, bo czuję się ok. (...) Pewnie, że chciałabym wyglądać świetnie. Że nie chciałabym wejść w taki etap przezroczystości jako kobieta. Ale z drugiej strony zadręczać się tym? Ja naprawdę mam parę problemów i też się przekonałam w życiu, że z pewnymi rzeczami nie wygrasz (...) Nawet jak się nastukasz tymi wypełniaczami, to po prostu widać, że jesteś stara, tylko zadbana, nic więcej - oceniła.

Jak Wam się podoba podejście Agaty Kuleszy do zabiegów medycyny estetycznej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?