Agata Kulesza przyznała się do kłopotów ze zdrowiem
Fot. Piotr Matusewicz/East News
O tym się mówi!

Agata Kulesza przyznała, co sądzi o medycynie estetycznej!

Jej podejście szokuje!

Aleksandra Frankowska 2 czerwca 2021 11:27
Agata Kulesza przyznała się do kłopotów ze zdrowiem
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Agata Kulesza znana jest z dużego dystansu do siebie i wyjątkowej urody. Aktorka udzieliła niedawno wywiadu Olivierowi Janiakowi opowiadając o swoim podejściu do zabiegów medycyny estetycznej. Fani byli w szoku, co na ten temat sądzi słynna aktorka. Jakie jest podejście Agaty Kuleszy do poprawiania urody?

Czytaj też: Agata Kulesza przyznała, że ma problemy ze zdrowiem. „Usłyszałam: to jest pokłosie pani zawodu”

Agata Kulesza otwarcie o zabiegach medycyny estetycznej

Aktorka bardzo chroni swoją prywatność i niekoniecznie chętnie opowiada o niej w mediach. Również przy okazji rozwodu z Marcinem Figurskim, Kulesza nie komentowała sprawy w mediach i starała się zachować prywatność tylko dla siebie. W najnowszym wywiadzie dla Oliviera Janiaka, praktycznie pierwszy raz zdradziła więcej ze swojego prywatnego życia i opowiedziała również o podejściu do medycyny estetycznej, tak obecnie popularnej wśród celebrytów.

Kulesza zapewniła, że ma ogromny dystans do tego typu zabiegów i w ogóle nie ma nic przeciwko nim, jednak sama absolutnie by się na nie nie zdecydowała.

Ja tego nie neguję, niech kobiety robią, co chcą. Ale w moim przypadku, jako aktorki, ja nie mogę tego zrobić, bo w tym momencie tracę swoją twarz, dzięki której gram. (...) Widownia się ze mną identyfikuje, bo wyglądam jak człowiek z ulicy. Gdybym była kobietą z telewizji, np. prezenterką, to być może bym to robiła. Ale i tak widać ten wiek. Oczywiście mówi się "świetnie wygląda", ale rok widać, więc dla mnie to jest z góry skazane na niepowodzenie - przyznała.

Kulesza, która ma 49 lat nie ukrywa, że dba o swój wygląd, jednak zdaje sobie sprawę, że czasu nie zatrzyma. Nie przejmuje się tym jednak i czuje się dobrze sama ze sobą.

Zobacz też: Agata Kulesza potwierdziła plotki o rozwodzie: „Przetrwałam ten trudny czas dzięki przyjaciołom”

Gdyby nie było lustra, to bym tego [oznak starzenia się - przyp. red] nie zauważyła w ogóle, bo czuję się ok. (...) Pewnie, że chciałabym wyglądać świetnie. Że nie chciałabym wejść w taki etap przezroczystości jako kobieta. Ale z drugiej strony zadręczać się tym? Ja naprawdę mam parę problemów i też się przekonałam w życiu, że z pewnymi rzeczami nie wygrasz (...) Nawet jak się nastukasz tymi wypełniaczami, to po prostu widać, że jesteś stara, tylko zadbana, nic więcej - oceniła.

Jak Wam się podoba podejście Agaty Kuleszy do zabiegów medycyny estetycznej? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.