3 kroki do promiennej cery rano
Fot. Adobe Stock
Ze świata urody

3 rzeczy, które powinnaś robić rano, aby Twoja skóra była wypoczęta i promienna!

Zdziwisz się, jakie to proste!

Aleksandra Frankowska 8 listopada 2020 12:27
3 kroki do promiennej cery rano
Fot. Adobe Stock

Chciałabyś każdego dnia budzić się z piękną i zdrową cerą? Wystarczy wprowadzić do swojej codzienności kilka kroków, które staną się rutyną. Wystarczą trzy kroki, aby cera codziennie była świetlista, gładka i wypoczęta, jak po wakacjach. Te małe czynności zajmują raptem kilka minut, a mogą wprowadzić wiele pozytywnych zmian.

Picie wody z cytryną

Picie wody z cytryną wspaniale oczyszcza organizm. Promują je celebrytki takie jak Anna Lewandowska czy Gwyneth Paltrow. Może stać się ono Twoim porannym rytuałem, zaraz po wstaniu z łóżka. Woda z cytryną genialnie pobudza krążenie krwi i limfy. Skutecznie niweluje opuchliznę na twarzy i cienie pod oczami.

3 kroki do pięknej cery rano
Fot. Canva

Serum z witaminą C

Witamina C powinna być obecna również podczas codziennej, porannej pielęgnacji. To jeden z najlepiej działających składników kosmetyków. Stymuluje produkcję kolagenu, zwalcza wolne rodniki i chroni przed powstawaniem zmarszczek. Łagodzi również zmiany trądzikowe, zmniejsza rumień i naczynka. Rano wystarczy serum z odpowiednim stężeniem witaminy C. Skóra Ci za to podziękuje!

3 kroki do pięknej cery rano
Fot. Canva

Masaż specjalnym rollerem

Aby skóra wyglądała pięknie, trzeba ją odpowiednio pobudzić. Nie zadziała na to nic innego, jak tylko masaż, najlepiej wykonany profesjonalnym, kamiennym rollerem, który wieczorem trzeba włożyć do lodówki. Masaż zmniejsza opuchliznę i poprawia koloryt skóry. Ponadto, warto wykonać go po nałożeniu kosmetyków nawilżających, ponieważ poprawi on ich działanie i sprawi, że wnikną w jeszcze głębsze warstwy skóry. 

3 kroki do pięknej cery rano
Fot. Canva

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.