Seks w Wielkim Mieście
Fot. East News
O tym się mówi!

Wszystko co powinniśmy wiedzieć o nowym sezonie Seksu w Wielkim Mieście!

Czy Mr. Big umrze, a Carrie zbuduje związek z innym mężczyzną?

Aleksandra Frankowska 8 listopada 2021 16:27
Seks w Wielkim Mieście
Fot. East News

Wiadomość o nowym sezonie kultowego serialu Seks w Wielkim Mieście zelektryzowała świat! Fani przygód Carrie Brdshaw, Mirandy Hobbes, Samanthy Jones oraz Charlotte York nie mogą doczekać się premiery nowych odcinków! Okazuje się, że będą one jednak inne niż się spodziewano. Zebraliśmy wszystko to, co powinniście wiedzieć o najnowszym sezonie serialu! Wiele rzeczy z pewnością Was zaskoczy, bo Seks w Wielkim Mieście nie będzie już taki sam!

Nowe odcinki Seksu w Wielkim mieście – co będzie działo się w serialu?

Kultowa amerykańska produkcja Seks w Wielkim Mieście wraca na ekrany! Ekranizację powieści Candace Bushnell będzie można zobaczyć w HBO. Według oficjalnych informacji zdjęcia do 7. już sezonu serialu ruszają wiosną 2021. Reżyserem Seksu w Wielkim Mieście został Michael Patrick King. Fani wciąż oczekują na więcej informacji, a ilość obserwujących główne gwiazdy produkcji w social mediach wciąż rośnie!

ZOBACZ TEŻ: Serial Seks w wielkim mieście powraca! Zabraknie jednej z głównych bohaterek...

Seks w Wielkim Mieście – kto zagra w serialu?

Mówi się, że bezapelacyjnie w nowym sezonie zobaczymy Sarah Jessicę Parker, która ponownie wcieli się w rolę Carrie Bradshaw. Nie zabraknie również Cynthi Nixon, odtwórczyni roli Mirandy Hobbes, prawniczki mieszkającej na Brooklynie. W rolę Charlotte York wcieli się grająca ją wcześniej Kristin Davis. Oficjalnie wiadomo, że Kim Cattral, która grała do tej pory Samanthę Jones, odmówiła udziału w produkcji. Wszystko ze względu na złe relacje z koleżankami z planu, zwłaszcza z Sarah Jessicą Parker.

CZYTAJ WIĘCEJ: 5 powodów, dla których będziemy tęsknić za Samanthą z Seksu w Wielkim Mieście!

Czy Mr. Big pojawi się w serialu? Kto będzie partnerem Carrie Bradshaw?

W USA mówi się, że w serialu zabraknie również Mr. Biga, którego do tej pory grał Chris Noth. To kluczowa dla serialu relacja miłosna, polecająca na rozstaniach i powrotach, z wieloma zwrotami akcji. Wielka miłość zakończyła się ślubem po ponad 10 latach związku. Można domniemywać, że jeśli John James Preston, czyli Mr. Big nie pojawi się w serialu, związane to będzie albo z rozwodem, albo… ze śmiercią! Czy Mr. Big umrze? Chris Noth skonfrontował się ostatnio z plotkami i dał sygnał swoim fanom, że być może jego nieobecność to tylko spekulacje! Czy Mr. Big pojawi się w kontynuacji Seksu w Wielkim Mieście? Mamy nadzieję, że tak!

WIĘCEJ W TEMACIE: Kontynuacja Seksu w Wielkim Mieście bez Mr. Biga?

Kogo jeszcze zabraknie w obsadzie Seksu w Wielkim Mieście?

Plotki głoszą, że wśród obsady zabraknie również Davida Eigenberga, który grał męża Mirandy, Steve’a Brady’ego. Sam aktor nie odniósł się do nich w żaden sposób, co może sugerować jego nieobecność w nowych odcinkach serialu. Fani wciąż zastanawiają się, czy do obsady dołączy Aidan Shaw, Anthony Marentino, Harry Goldenblatt oraz Stanford Blatch.  

And Just Like That… - Seks w Wielkim Mieście, co wydarzy się w serialu?

Chociaż na ekranach nie zobaczymy już prawdopodobnie Samanthy Jones, twórcy serialu wzięli sprawę w swoje ręce. Obiecują, że widzów porwą też losy dwóch nowych bohaterów – Afroamerykanki oraz osoby z azjatyckimi korzeniami. Plotki głoszą, że do obsady może dołączyć również Caitlyn Jenner, w przeszłości Bruce Jenner, ojciec Kendall i Kylie Jenner oraz ojczym Kim Kardashian. Po 17 latach przerwy nowe odcinki Seksu w Wielkim Mieście mogą okazać się ogromnym zaskoczeniem, jednak fani wyczekują na nie z zapartym tchem. Jedno jest pewne – nowy sezon będzie dotykał również problemów, z którymi borykają się osoby po 50. roku życia.

Seks w Wielkim Mieście – kiedy premiera serialu?

Zdjęcia do nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście ruszają wiosną 2021. Kiedy premiera Seksu w Wielkim Mieście? Planowana jest na rok 2022, prawdopodobnie na jego końcówkę. Z uwagi na pandemię koronawirusa termin ten jest jednak dość ruchomy. Nie wiadomo jeszcze, kiedy serial będzie dostępny w Polsce na HBO Max. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.