nowy-rok-2021
Fot. adobe.stock.com
O tym się mówi

Oto wielki horoskop VIVY! na cały rok 2021!

Zobacz, co szykują dla Ciebie gwiazdy!

Redakcja VIVA! 1 stycznia 2021 05:00
nowy-rok-2021
Fot. adobe.stock.com

Nowy Rok to jak zawsze czas postanowień. Chcemy być lepsi, spełniać nasze marzenia, rozwijać swoje talenty. Zanim jednak podejmiesz poważne decyzje sprawdź, co szykują dla Ciebie gwiazdy. Przeczytaj nasz roczny horoskop na 2021!

Horoskop roczny na 2021 rok

W ten rok wchodzimy mądrzejsi o doświadczenia minionych miesięcy. Z nadzieją i wiarą, że jeszcze będzie pięknie. Że zamkną się drzwi do złych wspomnień, a miłość i pomyślność zyskają nowy wymiar. 

Baran

21.03–19.04

przepowiednie-na-2021-rok
Fot. adobe.stock.com

Nadchodzący 2021 rok przyniesie ci moc wrażeń! Musisz nauczyć się rozumieć podszepty intuicji. Twoja pewność siebie sprawi, że ludzie obdarzą cię zaufaniem! W biznesie stabilizacja!

Miłość 

Odczujesz potrzebę oderwania się od prozy życia i jego praktycznego wymiaru. W relacjach rodzinnych docenisz naturalność i tradycyjne fundamenty. Jeśli planujesz wiosenny urlop, koniecznie spędź go ze stałym partnerem. Będzie bardzo zabawnie, jeśli, o ile okaże się to możliwe, wyjedziecie gdzieś razem – będziecie eksperymentować w sypialnianym zaciszu, poznacie ciekawych i życzliwych ludzi. Wolne Barany latem mogą zapomnieć o samotności. Jest szansa na poznanie interesującego mężczyzny, seksownego, dowcipnego, a do tego gotowego na trwałą relację. W grudniu dobry klimat na długoletni romans. W przyjaźni odkryjesz nieznane dotąd przestrzenie. 

Praca

Przez cały rok staraj się nie przegapić okazji sprzyjających pozyskaniu dodatkowych dochodów. W marcu możesz postawić na dokształcanie się, kupić samochód lub zainwestować pieniądze w nieruchomość. Pojawi się dużo możliwości, aby poszerzyć horyzonty i realizować poważne projekty. Jesienią będziesz potrzebowała wsparcia współpracowników. Tylko wtedy zdołasz wykorzystać swoje cenne talenty. W grudniu możliwe zatargi w urzędach spowodowane bałaganem w dokumentach.

Zdrowie

Postaw na uśmiech! Wiosną częściej wsłuchuj się w siebie. Wewnętrzny głos podpowie ci, czego najbardziej potrzebuje twój organizm. Aromaterapia bardzo szybko wprawi cię w dobry nastrój. Jeśli od dłuższego czasu zmagasz się z alergią, nie lekceważ nawet drobnych dolegliwości, które mogą się pojawić wczesną jesienią.

Ważne daty

Idź na całość: 17, 23 stycznia, 18, 23 kwietnia, 23, 28 czerwca, 6, 19 listopada, 17, 22 grudnia. Uważaj: 12, 20 lutego, 3, 9 marca, 1, 9 maja, 10, 20 października.

BYK

20.04–20.05

przepowiednie-na-2021
Fot. adobe.stock.com

Uśmiechnij się do siebie w lustrze, rozpieszczaj wewnętrzne dziecko w sobie, dbaj o dobre samopoczucie. Wszystko, co nowe i niezbadane, zacznie cię fascynować. Zrozumiesz, że nierozsądnie jest łączyć miłość z interesami.

Miłość 

Będziesz tryskać optymizmem, bo nic przykrego w twoim miłosnym życiu się nie wydarzy. Możliwe, że w marcu dojdzie do niewielkiej różnicy zdań między tobą a małżonkiem. Oczywiście dotyczyć ona będzie twoich metod wychowawczych. Według niego dajesz waszym dzieciom zbyt wiele swobody. Jeśli wybierasz się na urlop, to prawdopodobnie wyjedziesz później i w innym towarzystwie. Czerwiec sprzyja szczerym obietnicom i założeniu rodziny. Będziesz brylować w towarzystwie i flirtować. Bardzo możliwe, że tego, dla którego mocno zabije twoje serce, poznasz przez internet. Małymi krokami zaczniesz wprowadzać w życie niezrealizowane marzenia. W październiku bądź ostrożna, by nie zburzyć uczucia, którym się darzycie.

Praca

Będziesz kreatywna i bystra. Zajmiesz się czymś, co będzie dla ciebie inspirujące, zaciekawi cię, pozwoli poszerzać horyzonty. Wiosną ktoś cię doceni i się tobą zachwyci, i to będzie prosta droga do zmiany pracy. Masz bardzo cenną umiejętność, żeby niekorzystne z pozoru sytuacje zmienić tak, by dobrze ci służyły. W lipcu możliwy służbowy wyjazd. Spodziewaj się po nim wielu korzyści na forum międzynarodowym. W zimowe dni pamiętaj, że każdy konflikt najlepiej rozwiązywać na drodze pokojowej.

Zdrowie

Siedzący tryb życia nie wpłynie pozytywnie na układ krążenia i twoją kondycję. Więcej ruchu! Warto pomyśleć o badaniach kontrolnych. Skontroluj wzrok i zęby. Staraj się bardziej skoncentrować na sprawach duchowych.

Ważne daty

Idź na całość: 2, 22 lutego, 14, 29 marca, 7, 19 lipca, 10, 15 września, 1, 9 listopada. Uważaj: 26 stycznia, 4, 11 kwietnia, 8 maja, 18, 22 grudnia.

Bliźnięta

21.05–21.06

wielki-horoskop-na-2021
Fot. adobe.stock.com

W 2021 roku poddaj się losowi, on ci wyraźnie wskaże właściwą dla ciebie drogę. uwierzysz w swoje cele i zaczniesz je realizować. Będziesz miała większe szczęście do ludzi i powodzenie w miłości.

Miłość 

Wszędzie spotkasz się z życzliwością. Płeć przeciwna podziwiać będzie twoją radość życia. Zauważysz, że komuś bardzo na tobie zależy. Jeśli szukasz miłości, motać będą tobą sprzeczne uczucia. Zapragniesz stabilizacji, jednak będziesz się obawiała formalnych deklaracji. Musisz przestać rozpamiętywać wydarzenia z przeszłości. Wiosną romantycznych chwil nie zabraknie. W stałych związkach odżyją dawne namiętności. Najważniejsze to szczerość i zaufanie. Lato to dobry czas, aby wyrwać się z rutyny i zrobić coś, o czym zawsze marzyłaś. Tylko nie udowadniaj niczego na siłę ani sobie, ani rodzinie. Jeśli planujesz kupić dom, twoje marzenia wreszcie się spełnią!

Praca

Kosmos patrzy na ciebie z sympatią i wzmocni twoją kondycję intelektualną. Będziesz bardziej doceniana, lubiana i widoczna, a to wszystko sprzyja sprawom materialnym i zawodowym. Kwiecień to dobry moment na nieformalne początki nowych przedsięwzięć. Nie spiesz się z ważnymi decyzjami inwestycyjnymi. Ostrożnie z wydatkami. Znajdziesz poparcie dla swoich planów u współpracowników i szefów. Latem dobrze ułożą się sprawy związane z nieruchomościami. Poczujesz gotowość do wszelkiego rodzaju doświadczeń. Nie bój się ryzyka i nowych wyzwań. 

Zdrowie

Nie rób niczego na siłę, bo mogą się pojawić kłopoty zdrowotne. Wiosną będziesz miała mnóstwo dobrej energii, którą przekażesz innym. Dietę wzbogać w witaminę C i potas – to pomoże uniknąć jesiennych infekcji. Zadbaj o serce.

Ważne daty

Idź na całość: 6, 13 lutego, 17, 20 marca, 5, 10 maja, 8, 22, 27 sierpnia,
7, 12, 29 grudnia.
Uważaj: 5, 9 kwietnia, 15 czerwca, 6 lipca, 10, 20 listopada.

Rak

22.06–22.07

wielki-horoskop-2021
Fot. adobe.stock.com

Otoczy cię romantyczna aura. Jeśli jesteś sama, masz szansę odnaleźć drugą połówkę. W przyjaźni musisz się nauczyć nie tylko brać, ale też dawać. Zainteresujesz się sztuką, parapsychologią i zaczniesz czytać inspirujące książki. W biznesie ufaj tylko sobie!

Miłość 

Będą cię ogrzewać uśmiechy bliskich oraz uwaga i zainteresowanie przyjaciół. Zapragniesz stabilizacji i oddania od ukochanego mężczyzny. Zaplanuj wykwintną kolację przy świecach, muzyce i lampce wina. Szczery dialog oczyści waszą relację. To, co ustalisz teraz z ukochaną osobą, powinno się spełnić. Dasz się ponieść fantazji. W czerwcu masz szansę na interesującą i erotyczną znajomość z przystojnym cudzoziemcem. Jesienią na twojej drodze pojawi się dżentelmen, który zapragnie z tobą płynąć do brzegów stałego związku. Postaw na jedną kartę, a na pewno się nie zawiedziesz.

Praca

Jeśli będziesz myślała o kredycie, twoje starania przyniosą pozytywną odpowiedź banku. Poczujesz chęć podniesienia kwalifikacji zawodowych. Zaliczenie kolejnych szkoleń i kursów będzie wyjątkowo łatwe. Latem zmiany, które wydarzą się w firmie, wyjdą ci tylko na dobre, więc nie martw się na zapas. Październik sypnie ciekawymi propozycjami i owocnymi spotkaniami. Raki, które przyszły na świat w dniach 1-15 lipca, czeka przeprawa ze współpracownikami. Na horyzoncie nie widać trosk finansowych. Jednym ruchem zapewnisz sobie zyski na lata.

Zdrowie

Każdy wysiłek fizyczny dostosowany do możliwości twojego organizmu okaże się zbawienny. W ten sposób nie tylko pozbędziesz się stresu, ale też poprawisz kondycję i zdrowie. Zainteresujesz się medycyną niekonwencjonalną. Szczególnie pociągać cię będzie bioenergoterapia.

Ważne daty

Idź na całość: 14, 23 lutego, 19, 22 kwietnia, 6 maja, 17, 19 lipca, 17 października, 11, 19 grudnia.
Uważaj: 27 stycznia, 13, 17 marca, 10 czerwca, 11, 13 września, 5 listopada.

Lew

23.07–22.08

znaki-zodiaku
Fot. adobe.stock.com

Ten rok wypełnią ci przyjemne kontakty z ludźmi. Swoją radością i entuzjazmem będziesz zarażała innych. W sferze uczuć czeka cię wiele emocji. Lato zapewni ci wysoki poziom energii i zachęci
do podróży.

Miłość 

Dopisze ci fantazja. Dzięki komplementom poczujesz się atrakcyjniejsza. Postawisz na uśmiech, nawet wobec obcych ludzi. Masz szansę zaprzyjaźnić się ze znanym artystą lub z kimś, kto mieszka za granicą. Z początkiem wiosny postaraj się wynagrodzić stałemu partnerowi to, że ostatnio skąpiłaś mu ciepłych gestów. Powiedz, jak bardzo jest dla ciebie ważny. Samotne Lwy nie powinny angażować się w relację z osobą, która ma już inne zobowiązania. Pod koniec wakacji masz szansę poznać kogoś wartego zaufania i stanu wolnego. Zamarzy ci się wielodzietna rodzina i domek z ogródkiem. Zimą rozwiążesz swoje problemy sercowe. 

Praca

Na początku roku skoncentruj się na poprawie organizacji pracy, jej wydajności i elastyczności. W marcu kosmos zapowiada sporo wydatków, również nieplanowanych. Pieniędzmi musisz gospodarować z rozsądkiem – wtedy na wszystko ci wystarczy. Nie jest to dobry moment na transakcje, podpisywanie umów ani też na zmianę pracodawcy. Latem znajdziesz sposób, aby przekonać innych do swojego pomysłu. Aura gwiazd doda ci odwagi i stanowczości w pertraktowaniu ważnych spraw. W październiku nie obiecuj zbyt wiele, bo się z tego nie wywiążesz.

Zdrowie

Dbaj o siebie, o stawy i kości szczególnie. Twoja dieta powinna być mniej kaloryczna, powinnaś się też więcej ruszać. Latem nastąpi wzmocnienie odporności i ogólna poprawa zdrowia. Wreszcie spojrzysz na świat przez różowe okulary.

Ważne daty

Idź na całość: 6, 9 lutego, 28 marca, 11, 21, 26 lipca, 8 sierpnia, 10, 22 listopada. Uważaj: 30 stycznia, 19 kwietnia, 18, 27 czerwca, 12 października, 20, 28 grudnia.

Panna

23.08–22.09

horoskop-2021
Fot. adobe.stock.com

Częściej się uśmiechaj! Poczujesz się pogodzona ze światem. Zadbasz o twórczą stronę swojej natury. W życiu towarzyskim czekają cię same atrakcje. Otwarcie mów o swoich potrzebach, a zostaną spełnione. 

Miłość 

Układ astralny bez wyrzutów sumienia pozwoli ci cieszyć się życiem! Wiosną zielone światło dla osób po przejściach. Możesz spotkać mężczyznę, który uleczy twoje serce. Zanim postawisz partnerowi wymagania, zapytaj, jakie on ma wobec ciebie oczekiwania. W upalne letnie dni pierścionek zaręczynowy nie przeszkodzi ci w uwodzeniu. Wykorzystaj umiejętność wczuwania się w nastroje męża, a przeżyjecie cudowne chwile. Zrozumiesz, że na ujawnienie pragnień i wzmocnienie małżeństwa nigdy nie jest za późno. Jeśli jesteś samotna, to jesienią twoim marzeniem staną się wygodny dom i harmonijne stosunki rodzinne. Przygotuj się na to, że twoje wyobrażenia mogą się zmaterializować.

Praca

W pierwszej połowie roku wykaż więcej inicjatywy i zainteresowania pracą. Codzienne obowiązki zaczną ci sprawiać więcej przyjemności niż dotychczas. Odezwie się do ciebie ktoś, z kim robiłaś kiedyś duże interesy. Poprosi cię o przysługę, która będzie odpowiednio nagrodzona. Sprawy związane z finansami, które do niedawna nie dawały ci spokoju, powinny do lipca rozwiązać się pomyślnie. Jesienią może pojawić się szansa zdobycia dodatkowego zatrudnienia. To dobry czas na wzmacnianie pozycji zawodowej i dokształcanie się. W grudniu możesz liczyć na awans.

Zdrowie

Potrzebujesz ćwiczeń, które pomogą usunąć z organizmu toksyny – od razu poczujesz się lepiej. Jesienią będziesz podatna na zmiany warunków atmosferycznych. Mogą pojawić się problemy z zasypianiem. Aby ich uniknąć, pomyśl o kąpielach relaksujących. Twój słaby punkt to nerki.

Ważne daty

Idź na całość: 17, 20 stycznia, 23, 26 kwietnia, 7 września, 19 października, 14, 20 listopada, 1 grudnia.
Uważaj: 2, 8 marca, 11, 22 czerwca, 17 sierpnia, 5,13 grudnia.

Waga

23.09–22.10

horoskop-2021-praca
Fot. adobe.stock.com

W nowy rok wkroczysz z energią i optymizmem, znów pełna wiary w lepszą przyszłość. Najważniejsze, żebyś wiedziała, czego chcesz, i była w tym konsekwentna. Zapragniesz żyć bliżej natury. Dobrze ci to zrobi.

Miłość 

Nie złość się na codzienne drobiazgi. Z przyjemnością doświadczysz, jakie to miłe, gdy inni zabiegają o twoje towarzystwo. Coś sprawi, że naprawdę zacznie ci zależeć na tym, aby twoja więź z partnerem pogłębiła się i umocniła. Niezbędna do tego będzie większa otwartość i szczerość. W przyjaźni staraj się nie kierować uprzedzeniami ani stereotypami, bo nie wyjdziesz na tym dobrze. Samotna? Wszystko wskazuje na to, że latem spotkasz swojego królewicza. Zbudujesz z ukochanym swój intymny świat i nikogo nie będziecie do niego wpuszczać. Zaczniecie planować przyszłość. Opowiedz bliskim o swoich planach.

Praca

Przez cały rok nie będziesz narzekała na brak gotówki, jeśli mądrze wykorzystasz dostępne środki. Zrobisz wszystko, aby należycie zabezpieczyć się na przyszłość. W lutym planety skłonią cię do podjęcia decyzji i ustalenia planów. Ktoś starszy i bardziej doświadczony pomoże ci ustalić priorytety. Wiosną do głosu dojdą najmocniejsze strony twojej osobowości. Współpracownikom pokażesz się z najlepszej strony. W październiku, myśląc o zmianie pracodawcy, weź pod uwagę wszystkie za i przeciw. Nie kieruj się wyłącznie wysokością zarobków.

Zdrowie

Urozmaicaj aktywność fizyczną. Zadbaj o swój wygląd, wyeksponuj atuty. Zimą licz kalorie. Wspomagaj układ pokarmowy. Wiosną twój organizm będzie funkcjonował jak szwajcarski zegarek.

Ważne daty

Idź na całość: 14, 20 lutego, 8, 11, 19 maja, 12, 22 lipca, 20 sierpnia, 24, 29 listopada. Uważaj: 30 stycznia, 5, 14 marca, 9 kwietnia, 19, 26 października, 8 grudnia.

Skorpion

23.10–21.11

horosop-milosny-2021
Fot. adobe.stock.com

Zapowiada się rok działań i poszukiwań pozytywnych uczuć. W sprawach duchowych spokój i ład. To, o co zwykle trzeba zabiegać, zdobędziesz bez wysiłku. Dopasujesz się do każdej sytuacji bez trudu. Pilnuj z uporem spraw prawnych!

Miłość 

Wiele czasu spędzisz na poszukiwaniu swego wewnętrznego głosu. Wsłuchaj się w swoje sny i marzenia. W domu czeka Skorpiona wiele szczególnych uroczystości, okrągłe rocznice, jubileusze. Single wiosną odnajdą miłość, przeżyją ognisty flirt lub rozkoszny romans. Jeśli zakończysz stare sprawy, pojawi się szansa na nowy, stabilny związek. Wymarzony czas na zaręczyny i ślub. Związki zawarte latem okażą się trwałe i dające poczucie bezpieczeństwa. Ludzie, którym kiedyś pomogłaś, przypomną sobie o twojej życzliwości. Przyjaciele niczego ci nie odmówią. Naucz się czerpać zadowolenie ze wszystkiego, a będziesz szczęśliwa.

Praca

Nauka powinna być twoim priorytetem. Małymi krokami zdobędziesz uznanie. Twoje starania wreszcie przyniosą efekty. Nowo poznani ludzie polubią cię i docenią. Szef poda ci pomocną dłoń właśnie wtedy, gdy będziesz tego najbardziej potrzebować. Deszcz pieniędzy spadnie na ciebie jesienią. Otrzymasz wtedy solidną premię, przyjaciele nieoczekiwanie oddadzą stare długi, pojawi się kolejna możliwość dorobienia. W sprawach urzędowo-
-prawnych bądź skoncentrowana na swoich działaniach. W grudniu dobra aura na zakup auta. 

Zdrowie

Bądź dobrej myśli. Nabierzesz wigoru. Zdecyduj się na detoks od cukru i alkoholu. Dbaj o serce i postaw na aktywność fizyczną. Nie zapominaj o rozgrzewce, a unikniesz zakwasów.

Ważne daty

Idź na całość: 10, 23 marca, 7, 10 kwietnia, 22, 28 czerwca, 9 sierpnia, 19 listopada, 7 grudnia.
Uważaj: 28 stycznia, 2 ,5 lutego, 10 maja, 1, 8 lipca, 11, 13 października.

Strzelec

22.11–21.12

najwiekszy-horoskop-2021
Fot. adobe.stock.com

Skupisz się na pozytywnej stronie życia i do tego samego zaczniesz zachęcać wszystkich dookoła. W rodzinie wszystko ułoży się wręcz fantastycznie. Twoja silna wola i ambicja zaprowadzą cię daleko. Nie zdradzaj nikomu swoich sekretów.

Miłość 

Roztoczysz wokół siebie zmysłowy czar, któremu nikt nie będzie w stanie się oprzeć. Strzelcy, którzy stanęli już na ślubnym kobiercu, przeżyją wiele miłych chwil. Z dziećmi lub starszymi krewnymi łatwiej będzie przeskoczyć barierę pokolenia i zrozumieć, o co chodzi drugiej stronie. W stosunku do przyjaciół wykażesz większą empatię, współczucie i cierpliwość. Romantycznie zapowiadają się wakacje, zwłaszcza na przełomie lipca i sierpnia. Miłość smakować będzie wyjątkowo słodko! Twój partner stanie się bardzo zazdrosny, czego nawet nie będzie próbował ukryć. Jeśli zaręczysz się jesienią, przyszłość pokaże, że dobrze ulokowałaś uczucia. W grudniu ujawni się zapomniany wielbiciel.

Praca

Twoim atutem są dobre pomysły. Zainwestuj we własny rozwój. W sferze publicznej będziesz działać zdecydowanie i skutecznie. W marcu zapomnisz o kompromisach i wszystko postawisz na jedną kartę. Nie wahaj się przed ryzykownymi posunięciami, bo układ gwiazd ci sprzyja. Wiosną uda ci się osiągnąć więcej, niż planowałaś. Jesień to świetny czas dla tych, którzy chcą zmienić pracę lub marzą o własnej działalności gospodarczej. Mogą nadejść ważne wiadomości z daleka. Możesz też liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności oraz życzliwość ludzi. Jak ognia unikaj dużych kredytów. 

Zdrowie

Rozkwitniesz! Nawet chroniczne dolegliwości przestaną być dokuczliwa. Nie stroń od ruchu na świeżym powietrzu – to cię wspaniale zrelaksuje. Zatroszcz się o układ oddechowy. Unikaj słodyczy.

Ważne daty

Idź na całość: 15, 16 marca, 10, 17 kwietnia, 9 maja, 20, 27 lipca, 11, 21 listopada, 18, 23 grudnia.
Uważaj: 27 stycznia, 1 lutego, 13, 23 czerwca, 30 sierpnia, 18, 19 października.

Koziorożec

22.12–19.01

horoskop-2021-rodzina
Fot. adobe.stock.com

Będziesz w idealnej harmonii ze sobą i światem. W kontaktach rodzinnych więcej spontaniczności. Niektórzy właśnie teraz rozpoczną studia, choćby na uniwersytecie trzeciego wieku. Oddziel życie prywatne od zawodowego. 

Miłość 

Twoje życzenia się spełnią, a życie nabierze sensu. Odkryjesz radość bycia z bliskimi. „Przez żołądek do serca” okaże się najlepszą strategią zdobycia kogoś, kto ci wpadnie w oko. Poczujesz narastającą falę entuzjazmu oraz pragnienie gruntownych zmian na polu towarzyskim. Możliwa ciekawa podróż do kogoś, kogo kochasz. Jeśli wakacyjna randka, to tylko z kimś, kto jest interesującym partnerem do dyskusji. Właściwego mężczyznę spotkasz w miejscach związanych z kulturą i sztuką. Zaobrączkowana? Dbaj o większą intymność, podziel się z partnerem swoimi fantazjami. Zima bez większych niespodzianek.

Praca

Na początku roku szykują się zebrania, ustalenia, snucie planów na kolejne miesiące. Powiodą się wszelkie egzaminy. W firmie, zwłaszcza wiosną, świetne nastroje. Śmiało planuj nowe przedsięwzięcia. Trafne rady pomogą ci awansować. W sierpniu życie toczyć się będzie wokół pieniędzy, spadków bądź kredytów. Mogą cię trapić różne wątpliwości. Nie skupiaj się na nich i nie staraj się rozwiązywać problemów za wszelką cenę. Zimą przystąpisz do kreatywnych działań. Rozmowy biznesowe będą miały dla ciebie korzystny przebieg. Nowe kontakty przyniosą zyski.

Zdrowie

Co powiesz na żywność ekologiczną? Zrezygnuj z używek. Jeśli to będzie już możliwe, wybierz się na basen. Wiosna to dobry czas na wizytę u zielarza. Pamiętaj, że układ krążenia to twój wrażliwy punkt.

Ważne daty

Idź na całość: 11, 20, 23 lutego, 22 kwietnia, 18, 25 czerwca, 24, 26 sierpnia, 5 września, 7, 24, 31 grudnia.
Uważaj: 29 stycznia, 13 marca, 25 maja, 14, 23 lipca, 10 listopada.

Wodnik

20.01–18.02

wielki-horoskop-na-2021-rok
Fot. adobe.stock.com

Jest ci pisane szczęście w sprawach osobistych. Wyjdź poza schematy i utarte od lat ścieżki. Będziesz miała wspaniały kontakt ze zwierzętami.
W podróży czeka cię romans.

Miłość 

Radość na każdym kroku! Nie zabraknie wzruszeń oraz powrotów do miłych chwil z przeszłości. Maj to wspaniały okres, pełen imprez, towarzyskich spotkań i okazji do zawierania ciekawych znajomości. Czekamy na to! Warunkiem udanego życia erotycznego będzie dla ciebie poczucie emocjonalnej i psychicznej bliskości z partnerem. Listopad to dobry czas na powiększenie rodziny. Jeśli spotkacie nową miłość, będzie to niezwykle intensywny związek, ale nie nastawiajcie się wyłącznie na sielankę.

Praca

Twoje szare komórki będą pracować wyjątkowo sprawnie. Jeśli więc czeka cię ważna prezentacja albo egzamin – nie odkładaj ich. W lutym fart dopisze zwłaszcza pracującym w zawodach artystycznych oraz wszędzie tam, gdzie istotny jest kontakt z ludźmi. W kwietniu układ gwiazd zwiastuje nieoczekiwane kłopoty materialne. Nie bierz w tym czasie kredytów ani nie decyduj się na żadne ubezpieczenia. Latem imponujący refleks, zdecydowanie i szybkość działania będą sprzyjać podejmowaniu ważnych i odważnych decyzji. Wykorzystaj dobrą aurę do zmiany stanowiska, firmy albo rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. W listopadzie szansa na realizację planów dotyczących przeprowadzki, zakupu domu.

Zdrowie

Powinnaś dostarczać organizmowi dużo wapnia i mikroelementów. Silna wola pomoże ci pozbyć się uzależnień. Z początkiem wiosny zarówno twoja psychika, jak i ciało będą w lepszej formę. Jeśli masz kłopoty z płucami, to unikaj papierosów.

Ważne daty

Idź na całość: 27 stycznia, 22, 26 lutego, 7, 18 kwietnia, 20 czerwca, 14, 23 sierpnia, 17 października, 10, 18, 25 grudnia. Uważaj: 20 stycznia, 5, 10 marca, 18, 25 maja, 9 lipca, 30 listopada, 2 grudnia.

Ryby

19.02–20.03

horoskop-2021-milosc
Fot. adobe.stock.com

Nabierzesz ochoty do życia, staniesz się bardziej otwarta i pomysłowa. Naucz się cieszyć z małych rzeczy. W życiu erotycznym będzie bardzo miło, tylko daj się namówić. Prawdopodobna jest zmiana stanu cywilnego. 

Miłość 

Uśmiechnij się! W sprawach miłosnych wszystkie znaki na niebie będą wam sprzyjać. Przed wyjazdem na wiosenny wypoczynek nie zapomnij o zakupie seksownej bielizny – na pewno ci się przyda, i to niezależnie od twojego stanu cywilnego. Czeka cię moc intensywnych wrażeń i sporo niespodzianek. W przypadkowych okolicznościach spotkasz mężczyznę, który może cię zainspirować i pokazać, że życie nie toczy się według jednego scenariusza. Sprawy małżeńskie się ustabilizują. Latem Wenus pomoże ci uniknąć różnych towarzyskich nieporozumień. W przyjaźni zachowaj rozsądek i nie pozwól się wykorzystywać.

Praca

Styczeń to świetny moment, żeby zrobić porządki w papierach, notatkach lub dokumentach. Możesz wiele pomóc ludziom słowem – myślisz trzeźwo, masz jasne poglądy i dystans, którego brakuje innym. Uważaj na szybkie pożyczki i okazyjne zakupy, bo mogą się okazać zwykłym chwytem marketingowym. Na początku wiosny spotkania i rozmowy biznesowe mogą przynieść propozycję poważnej współpracy. Układ planet ułatwi ci w grudniu sprostanie wszystkim pilnym obowiązkom. Twoja samodzielność i zdecydowanie upewnią przełożonych, że mogą powierzyć ci bardziej odpowiedzialne zadania.

Zdrowie

Wielką przyjemność sprawią ci odwiedziny w klubie fitness. Będziesz sprawna fizycznie, radosna i nabierzesz odporności. Jesienią zadbaj o krtań i gardło. Znajdź czas na badania profilaktyczne. 

Ważne daty
Idź na całość: 9, 12 lutego, 17 marca, 5, 10, 13 maja, 22 lipca, 25 sierpnia, 6, 17 listopada.
Uważaj: 11, 21 kwietnia, 2 czerwca, 17, 26 września, 9 października, 22, 29 grudnia.

Horoskop przygotowała Bianka

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.