Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
WIELKANOC 2020

Magda Gessler przygotowała już wielkanocną ofertę w swojej cukierni! 

Ceny jak zwykle zaskakują

Redakcja VIVA! 13 marca 2020 11:30
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Oferta wielkanocna, jak i bożonarodzeniowa w lokalach Magdy Gessler co roku cieszy się ogromną popularnością. Do świąt został już tylko miesiąc, dlatego ma stronie Słodki...Słony pojawiły się tradycyjne wypieki, które co roku goszczą na stołach Polaków właśnie w Wielkanoc. Nie jest tajemnicą, że cukiernia najpopularniejszej restauratorki w kraju nie należy do najtańszych. Mimo, to lokal przyciąga mnóstwo osób, które cenią sobie smak ponadczasowych dań Gessler. Sama Magda miała ostatnio okazję wyjaśnić, dlaczego jest drogo - poznajcie więcej szczegółów! Jesteście ciekawi, jak wygląda przygotowana oferta na zbliżające się święta oraz jesteście gotowi poznać ceny? Czytajcie dalej!

Święta Wielkanocne w cukierni Magdy Gessler

Wielkanocne wypieki nieodzownie kojarzą się z mazurkiem. W tym roku w lokalu Słodki...Słony będzie można zamówić to ciasto w różnych odsłonach tj. mazurek kajmakowy, orzechowy, czekoladowy, pomarańczowy, a także różany. Ich cena to 65 złotych (różni się jedynie waga: Mazurek orzechowy (400 gr*) – 65 zł, Mazurek różany (320 gr*) - 65 zł). Ponadto nie mogło zabraknąć babki drożdżowej, za którą zapłacimy 50 złotych czy sernika świątecznego w cenie 65 złotych. W tym roku w ofercie znalazły się dodatkowo również torty, między innymi pistacjowy, truflowy oraz wielkanocny. Tutaj cena zaskakuje chyba najbardziej, ponieważ za 10 porcji ciasta trzeba zapłacić 300 złotych! Pod tym linkiem pełna oferta wielkanocna restauracji. Nie ma jednak wątpliwości, że cukiernia ma ogromną renomę oraz swoich stałych klientów, a wśród nich są oczywiście gwiazdy. Cukiernia to nie jedyny lokal, w którym można spróbować kuchni Magdy Gessler. Prowadząca program Kuchenne Rewolucje ma do zaoferowania ciekawe menu w takich miejscach jak U Fukiera, Restauracja Polka, a także Restauracja Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej.  

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.