Karolina Pisarek, Viva! 6/2022
Fot. Jakub Pleśniarski
O tym się mówi

Karolina Pisarek wieczór panieński spędziła w naprawdę wyjątkowym miejscu

Gdzie zabrały ją przyjaciółki?

Marta Cieplak 9 maja 2022 13:30
Karolina Pisarek, Viva! 6/2022
Fot. Jakub Pleśniarski

Karolina Pisarek ma zaledwie 25 lat, a na koncie same sukcesy, w tym kontrakty z takimi markami jak Sephora, Calzedonia, Coca-Cola czy Pantene. Do tego wydała książkę Girl Power! Nie odkładaj marzeń na jutro i zagrała w filmie 365 dni. Ten dzień. A jakby tego było mało, w czerwcu wychodzi za mąż za ukochanego Rogera Salla. W związku z tym swój wieczór panieński, a konkretniej weekend, spędziła z przyjaciółkami na Ibizie.

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Pisarek doceniona w zestawieniu "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata"!

Ślub Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek wychodzi za mąż w dość młodym, jak na współczesne standardy, wieku. W końcu pochodzi z pokolenia Z, dla którego w dużej mierze małżeństwo jest swego rodzaju przeżytkiem. Rówieśnicy gwiazdy wolą żyć w związkach partnerskich bez zobowiązań na całe życie. Ale Karolina od zawsze wiedziała, że chce mieć rodzinę i to marzenie właśnie się spełnia. „Od 17. roku żyłam na walizkach, a większość życia byłam samotna. Dobrze wiem, co to jest brak stabilizacji. Przez sześć lat mieszkałam co tydzień w innym kraju. Podróżowałam sama, nie miałam nikogo bliskiego. Nie narzekam, było fajnie, a moje życie zawodowe rozwijało się doskonale. W przeciwieństwie do prywatnego. Dlatego teraz już chcę żyć inaczej. Od zawsze marzyłam, żeby założyć rodzinę, zbudować dom i mieć do kogo wracać po pracy” powiedziała w wywiadzie dla VIVY!.

Po traumatycznym związku z Danielem Kenji Matsunagą, który jak się później okazało zdradzał modelkę nawet z dwudziestoma kobietami, Karolina Pisarek odnalazła szczęście u boku Rogera Salla. Para szybko zamieszkała razem, a kilka miesięcy temu kupili wspólny dom i zaadoptowali psa. Teraz czekają już tylko na to, by powiedzieć sobie sakramentalne „tak”.

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Pisarek: „Zrozumiałam, że nie potrzebuję więcej. A to, czego najbardziej potrzebuję, to bliskich”

Wieczór panieński Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek uwielbia podróże, co doskonale widać na jej koncie na Instagramie, które w tej chwili obserwuje już prawie milion osób. Dlatego wieczór panieński był świetną okazją, by spędzić czas z przyjaciółkami w wyjątkowym miejscu. Wybór padł na jedną z najpiękniejszych wysp w Europie – Ibizę, która słynie ze zjawiskowych plaż, świetnego jedzenia i doskonałych klubów nocnych. Taka mieszanka wydaje się więc idealna na taką okazję.

Karolina Pisarek wraz z przyjaciółkami wynajęły dom tuz przy plaży i bawiły się świetnie zwiedzając, tańcząc i odpoczywając na plaży. Tam też zrobiły sobie urocze, pamiątkowe zdjęcie, na którym pozują na tle morza w samych szlafrokach. Druhny różowych, a przyszła panna młoda oczywiście w białym i z welonem wpiętym we włosy.

Zorganizowałyście najpiękniejszy panieński 😍Dziękuje, że jesteście. Ten czas zapamiętam na zawsze, napisała pod nim modelka.

W tym samym czasie narzeczony Karoliny Pisarek, Roger Salla, bawił się na swoim wieczorze kawalerskim w militarnym stylu. Na męski weekend zaprosił aż 15 najbliższych kolegów. I choć nie mieli tak doskonałej pogody jak Karolina z przyjaciółkami na Ibizie, to i tak bawili się świetnie.

Po powrocie para na pewno będzie zajmować się ostatnimi przygotowaniami do ślubu, bo uroczystość już w czerwcu.

Nowy program Karoliny Pisarek „Karolina mówi tak”

Jesteście ciekawi, jak będą wyglądały ostatnie przygotowania i przymiarki sukni ślubnej? Zobaczcie koniecznie program „Karolina mówi tak” w Dzień Dobry TVN.Wszystko będzie się działo krok po kroku. Jak sami wiecie, organizacja ślubu to niezłe wyzwanie! Mamy nadzieje, ze pomożemy tym, którzy się do tego zabierają! Wesprzemy tych, którzy są w natłoku obowiązków i oczywiście…Weźmiemy do serca wszelkie rady i wskazówki od osób, które mają tę przygodę już za sobą…” napisała modelka na Instagtamie.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.