Olga Figaszewska 6 kwietnia 2017 06:00
1/6
Kinga Rusin, sekret urody Kingi Rusin, diety gwiazd
Copyright @Be Active, Marlena Bielinska/MOVE
1/6

Jak ona to robi? Imponująca figura, naturalność i pozytywna energia. Kinga Rusin z wiekiem wygląda coraz lepiej!  Dziennikarka cieszy się niesłabnącą sympatią widzów „Dzień Dobry TVN”. Na czym poleca sekret jej wyglądu?

 

Polecamy też: Kinga Rusin wyruszyła z ukochanym do Oceanii. Czy w tej rajskiej scenerii wezmą sekretny ślub?!

 

Perfekcjonizmem wykazuje się na każdym kroku. Kinga Rusin z pewnością należy do grona kobiet świadomych swojej kobiecości i dojrzałości, a upływ czasu nie wpływa negatywnie na ich samopoczucie. Figura prezenterki jest naprawdę imponująca. Fani w mediach społecznościowych nie szczędzą jej słów uznania i zachwytu. Nie dowierzają, że Kinga Rusin skończyła 46 lat! W czym tkwi jej tajemnica? W wolnych chwilach oddaje się swoim ulubionym sportom, do których należą: jazda konna, narciarstwo, bieganie, jazda na rowerze, kitesurfing i nordic walking. Prezenterka dba o zdrowy tryb życia i to, by dobrze się odżywiać. Swoja nienaganną sylwetkę zawdzięcza ćwiczeniom Ewy Chodakowskiej. Prezenterka regularnie ćwiczy pod jej okiem.

 

Polecamy też: Kinga Rusin jeszcze nigdy nie była tak wściekła: „Boże, widzisz i nie grzmisz”! O co zaciekle walczy prezenterka?

 

Dieta Kingi Rusin

Jednak same ćwiczenia to nie wszystko, by osiągnąć zadowalającą sylwetkę i wyrzeźbiony brzuch Kinga Rusin stawia na zbilansowaną dietę. Każdy dzień rozpoczyna od szklanki ciepłej wody z sokiem z cytryny, do której zimą dodaje też przeciśnięty przez praskę do czosnku kawałek korzenia imbiru (działa rozgrzewająco!). Je dużo owoców i warzyw. Często sięga po musli i chleb żytni na zakwasie. Gdy brakuje jej energii przeprowadza 2-3 dniowy detoks oparty na piciu ekologicznych, pełnowartościowych koktajli.

 

Zobacz też: „Nigdy nie farbowałam włosów’’. Kinga Rusin opowiedziała nam o swojej metamorfozie

 

Naturalna piękność

Kinga Rusin stawia na naturalność. Jak ją definiuje? Kinga Rusin: Naturalność? To przede wszystkim bycie sobą. A piękno to coś, co budzi zachwyt. To równowaga i harmonia we wszystkim. Ci, co mnie znają, mówią, że jestem prawdziwa jak drzewo.

Gwiazda zawdzięcza świeży wygląd naturalnym kosmetykom. Stworzyła także firmę Pat&Rub, zajmującą się ich produkcją. W ubiegłym roku ukazała się też druga książka Kingi „Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik”, w której dziennikarka zebrała wszystkie informacje, które stały się dla niej inspiracją do zmiany trybu życia, w tym: przepisy na domowe kosmetyki, zdrowe dania, sprawdzone diety czy ćwiczenia.

Niedawno Kinga Rusin zaprezentowała swoją odmienioną fryzurę. Siwe pasemka włosów przykuły uwagę mediów. W rozmowie z viva.pl, Kinga zdradziła, że zawsze nosiła naturalny kolor włosów.

 

Skąd czerpie siłę i energię do działania? „Idzie ze środka”, odpowiada gwiazda. „Mam samonakręcający się mechanizm. Nawet krótki weekend z przyjaciółmi budzi pozytywne nastawienie. Lubię się czymś cieszyć. Od drobnych rzeczy przez prywatne pasje, duże projekty”, wyznała Romanowi Praszyńskiemu w 2015 roku.

 

Kinga Rusin wygląda na swój wiek? Sprawdźcie, jak znana dziennikarka prezentuje się na zdjęciach.

 

Polecamy też: Jak ona to robi?! Kinga Rusin z wiekiem wygląda coraz lepiej!

3/6
Kinga Rusin
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
3/6

Kinga Rusin w sesji dla „Be Active” 2016.

Polecamy też: Jak ona to robi?! Kinga Rusin z wiekiem wygląda coraz lepiej!

4/6
Kinga Rusin
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
4/6

Kinga Rusin w sesji dla „Be Active” z Ewą Chodakowską, 2016.

Polecamy też: Kinga Rusin jeszcze nigdy nie była tak wściekła: „Boże, widzisz i nie grzmisz”! O co zaciekle walczy prezenterka?

5/6
Kinga Rusin, Viva! styczeń 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
5/6

Kinga Rusin, Viva! styczeń 2011

Polecamy też: Jak ona to robi?! Kinga Rusin z wiekiem wygląda coraz lepiej!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.