The Kardashians
Fot. Christopher Polk/E! Entertainment/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images
O tym się mówi!

„The Kardashians”: nowy reality show o rodzinie Kardashianów - co o nim wiemy?

W sieci można obejrzeć już zwiastun!

Aleksandra Frankowska 4 stycznia 2022 11:27
The Kardashians
Fot. Christopher Polk/E! Entertainment/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images

Od zakończenia słynnego Z kamerą u Kardashianów minął niecały rok. Można się było spodziewać, że najsłynniejsza rodzina w Ameryce długo nie wytrzyma bez kamer. W tym tygodniu do sieci trafił zwiastun nowego reality show z udziałem rodziny Kardashian, który dostępny będzie na platformie Hulu już w 2022 roku.

ZOBACZ TEŻ: Boże Narodzenie według Kardashianów: jak co roku dekorują swoje domy?

„The Kardashians” – nowy reality show słynnej rodziny

Informację o tym, że na ekrany wróci kolejne reality show z rodziną Kardashian ujawniono 31 grudnia. W sieci pojawił się teaser, który zapowiada nowy rozdział dla Kardashianów. Nikogo z pewnością nie dziwi ich powrót na ekrany, w końcu kamera była z nimi od zawsze.

Kardashianki ponownie na wielkim ekranie

Po niesamowitym sukcesie kręconego od 2007 do 2021 roku reality show Z kamerą u Kardashianów, najsłynniejsza rodzina Ameryki nie mogła tak po prostu zniknąć. Poprzedni show był prawdziwym hitem, a rodzinne perypetie Kris Jenner, Kim, Khloe i Kourtney oraz Kendall i Kylie oglądał cały świat. Wielką uwagę zwrócił również fakt zmiany płci byłego męża Kris, Bruce’a Jennera, który po metamorfozie został Caitlyn Jenner.

CZYTAJ TEŻ: Kim Kardashian w trzech różowych stylizacjach od Balenciagi w "Saturday Night Live". Która najlepsza?

To jest następny rozdział. W nowym serialu zobaczycie, jak ewoluuje nasza rodzina. Fani będą zachwyceni, widząc, jak kontynuujemy naszą podróż. Nie mogę ujawnić zbyt wiele, ale dam mały spoiler – prezentujemy się bajecznie i wszyscy będą nas oglądać – powiedziała Kris Jenner, głowa rodziny Kardashianów, o nowym programie.

„The Kardashians” – kiedy premiera?

Oficjalnie nie podano jeszcze daty premiery najnowszego reality show z udziałem rodziny Kardashianów. Wiemy jednak, że nowe odcinki ukażą się już w 2022 roku, ponieważ realizację zdjęć rozpoczęto w 2021 roku. To i tak długi czas, kiedy udało się utrzymać cały projekt w tajemnicy. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.