The Kardashians
Fot. Christopher Polk/E! Entertainment/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images
O tym się mówi!

„The Kardashians”: nowy reality show o rodzinie Kardashianów - co o nim wiemy?

W sieci można obejrzeć już zwiastun!

Aleksandra Frankowska 4 stycznia 2022 11:27
The Kardashians
Fot. Christopher Polk/E! Entertainment/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images

Od zakończenia słynnego Z kamerą u Kardashianów minął niecały rok. Można się było spodziewać, że najsłynniejsza rodzina w Ameryce długo nie wytrzyma bez kamer. W tym tygodniu do sieci trafił zwiastun nowego reality show z udziałem rodziny Kardashian, który dostępny będzie na platformie Hulu już w 2022 roku.

ZOBACZ TEŻ: Boże Narodzenie według Kardashianów: jak co roku dekorują swoje domy?

„The Kardashians” – nowy reality show słynnej rodziny

Informację o tym, że na ekrany wróci kolejne reality show z rodziną Kardashian ujawniono 31 grudnia. W sieci pojawił się teaser, który zapowiada nowy rozdział dla Kardashianów. Nikogo z pewnością nie dziwi ich powrót na ekrany, w końcu kamera była z nimi od zawsze.

Kardashianki ponownie na wielkim ekranie

Po niesamowitym sukcesie kręconego od 2007 do 2021 roku reality show Z kamerą u Kardashianów, najsłynniejsza rodzina Ameryki nie mogła tak po prostu zniknąć. Poprzedni show był prawdziwym hitem, a rodzinne perypetie Kris Jenner, Kim, Khloe i Kourtney oraz Kendall i Kylie oglądał cały świat. Wielką uwagę zwrócił również fakt zmiany płci byłego męża Kris, Bruce’a Jennera, który po metamorfozie został Caitlyn Jenner.

CZYTAJ TEŻ: Kim Kardashian w trzech różowych stylizacjach od Balenciagi w "Saturday Night Live". Która najlepsza?

To jest następny rozdział. W nowym serialu zobaczycie, jak ewoluuje nasza rodzina. Fani będą zachwyceni, widząc, jak kontynuujemy naszą podróż. Nie mogę ujawnić zbyt wiele, ale dam mały spoiler – prezentujemy się bajecznie i wszyscy będą nas oglądać – powiedziała Kris Jenner, głowa rodziny Kardashianów, o nowym programie.

„The Kardashians” – kiedy premiera?

Oficjalnie nie podano jeszcze daty premiery najnowszego reality show z udziałem rodziny Kardashianów. Wiemy jednak, że nowe odcinki ukażą się już w 2022 roku, ponieważ realizację zdjęć rozpoczęto w 2021 roku. To i tak długi czas, kiedy udało się utrzymać cały projekt w tajemnicy. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?