O TYM SIĘ MÓWI

Ashley Graham udowadnia, że kobieta w każdym rozmiarze jest atrakcyjna! 

Nawet jak ma fałdki i cellulit…

Gabriela Czernecka 6 czerwca 2018 19:55

Ashley Graham od lat stanowi inspirację dla wielu kobiet, które o rozmiarze XS mogą tylko pomarzyć. Ona udowadnia, że kobieta w każdym rozmiarze może czuć się piękna i seksowna. Choć wielu zarzuca jej brak dbałości o swoje ciało, ona podkreśla, że to, jak wygląda, to jej wyobrażenie o kobiecości. Dobrze czuje się w swoim ciele i w takiej wadze czuje się najatrakcyjniejsza. Najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają!

Ashley Graham w bikini

Dziś chyba nie ma osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Ashley Graham. Modelka plus size z dnia na dzień zyskała sławę na całym świecie. Wszystko za sprawą akceptacji samej siebie. Ona kocha swoje ciało i udowadnia to na każdym kroku. Jej media społecznościowe śledzą kobiety na całym świecie. Nic dziwnego, bowiem Ashley każdego dnia namawia kobiety, by odważyły się akceptować to, jak wyglądają. 

Instagram Ashley Graham pełen jest zdjeć jej sylwetki w obcisłych kreacjach czy w samych strojach kąpielowych. Najnowsze zdjęcia modelki znów stały się obiektem licznych komentarzy. Dlaczego? Paparazzi nakryło modelkę, gdy ta opalała się i paradowała na jednej z plaż w Miami w kusym czarnym kostiumie kąpielowym. Kostium Ashley faktycznie odsłonił wszystko, co być może wiele kobiet chciałoby zasłonić. 

Jest cellulit, są i spore fałdki, ale ona się tym nie przejmuje. „Wielokrotnie słyszałam, że jestem za gruba, że nie mieszczę się w jeansy, że nie nadaję się na okładkę. Kiedy pojawiłam się na okładce ‘Sports Illustrated’, to było doświadczenie, które otworzyło mi oczy. Wtedy pomyślałam, że mogę osiągnąć wszystko, czego tylko pragnę”, wyznała w jednym z wywiadów. Z pewnością potwierdzeniem tego jest zachwyt 200 tysięcy użytkowników Instagrama, którzy pokochali zdjęcie Ashley Graham w bikini. 

Pojawiają się jednak głosy sprzeciwu, mówiące że to, co modelka pokazuje na Instagramie, jest niesmaczne. Przeważają jednak komentarze, w których internautki podziwiają to, że nie próbuje zakrywać swojej figury obróbką graficzna. Ashley wie, że wszystkim nie dogodzi, ale wciąż zamierza robić swoje. I słusznie, bo jak widać, jej szczerość się opłaca. Graham jako pierwsza modelka plus size znalazła się na liście najlepiej opłacanych modelek na świecie.  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.