Serena Williams, ciąża gwiazd, MT
Fot. Instagram Sereny Williams
O TYM JEST GŁOŚNO

Serena Williams spełniła swoje największe marzenie. Czy z tego powodu zakończy karierę?

Olga Figaszewska 20 kwietnia 2017 14:15
Serena Williams, ciąża gwiazd, MT
Fot. Instagram Sereny Williams

Serena Williams spełniła swoje największe marzenie. Zdjęcie, które tenisistka opublikowała na Snapchacie wywołało euforię wśród internautów. Czy z tego powodu zakończy karierę?

Zobacz też: Patti Smith, Serena Williams, Yoko Ono... W nowym kalendarzu Pirelli rewolucja

Ciąża Sereny Williams

To już oficjalne! Serena nie pojawi się na korcie w 2017 roku. Jedna z czołowych tenisistek, druga rakieta świata wg najnowszego rankingu WTA, spodziewa się dziecka.

 

W środę, sportsmenka opublikowała na swoim Snapchacie zdjęcie, które opatrzyła wymownym podpisem. Już wtedy, fani zwrócili uwagę na zaokrąglony brzuszek Sereny. Kilka minut po tym, jak zdjęcie zdążyło obiec cały świat, Serena usunęła fotografię, czym wywołała falę spekulacji.

 

Ostatecznie informację potwierdziła rzeczniczka prasowa, Kelly Bush Novak: „Cieszę się, że mogę poinformować, iż Serena spodziewa się jesienią narodzin dziecka”. Z oficjalnego oświadczenia jasno wynika, że tenisistka jest w 20 tygodniu ciąży. Tenisistka spodziewa się narodzin dziecka we wrześniu. Tym samym, okazuje się, że Amerykanka będąc w ciąży wygrała w styczniu wielkoszlemowy turniej Australian Open 2017. 

 

Serena Williams, ciąża gwiazd
Fot. Snapchat Sereny Williams

Ojcem dziecka jest dwa lata młodszy Alexis Ohanian, założyciel serwisu Reddit, z którym Williams zaręczyła się w grudniu. Para poznała się ponad rok temu. Dość długo udawało im się utrzymać związek w tajemnicy. Do tej pory, skrzętnie strzegą swojej prywatności.

 

Zobacz też: Robert Lewandowski może zarobić 30 mln euro za sezon. Wystarczy, że...

 

Kariera Sereny Williams

Od wielu lat, nieprzerwanie znajduje się w czołówce najlepszych tenisistek świata. Swoją profesjonalną drogę rozpoczęła już 1995 roku. W swojej karierze brawurowo rozegrała 72 turnieje WTA w singlu. Zarobiła prawie 90 mln dolarów. Mecz w Melbourne, podczas którego 23. raz sięgnęła po wielkoszlemową wygraną, był jej ostatnim. Fanów Sereny Williams nurtuje pytanie, czy tenisistka powróci na kort. Prawdopodobnie, pierwsze mecze rozegra już w 2018 roku.

 

Polecamy też: Kinga Rusin zachwyca szczupłą sylwetką. Jaka jest jej recepta na utrzymanie świetnej formy?

 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?