Samantha Jones
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Samantha z Seksu w wielkim mieście pojawi się w nowych odcinkach Emily w Paryżu?

Fani drżą z ekscytacji na myśl o takiej obsadzie!

Aleksandra Frankowska 3 stycznia 2022 11:27
Samantha Jones
Fot. Getty Images

Początek roku przywitał nas informacją, którą pokochają zarówno fani Seksu w Wielkim Mieście, jak i Emily w Paryżu. Jak się okazuje, obie produkcje mogą niedługo połączyć się nie tylko z uwagi na spektakularne stroje aktorek, ale również przez postać samej Samanthy Jones. Czy to możliwe, że Kim Catrall pojawi się w nowych odcinkach serialu Netflixa?

ZOBACZ TEŻ: And Just Like That: Wszystko, co musisz wiedzieć o kontynuacji Seksu w Wielkim Mieście!

Kim Catrall zagra w „Emily w Paryżu”?

W najnowszym sezonie Seksu w Wielkim Mieście o nazwie And Just Like That, zabrakło postaci Samanthy Jones, granej przez Kim Catrall. Aktorka nie zgodziła się wziąć udziału  w kontynuacji z uwagi na konflikt z koleżankami z planu. Reżyser jednak dodał, że od początku nie przewidywał w scenariuszu miejsca dla czterech głównych postaci. Tym razem świat obiegła informacja, że wytęskniona przez fanów Samantha Jones, może pojawić się w nowych odcinkach Emily w Paryżu!

Samantha zamieszkała w Londynie nie bez powodu?

Fani obu seriali nie mają złudzeń, że w najnowszym sezonie to właśnie Samantha może zostać nową szefową Emily. W końcu obie pracują w firmach PR-owych, a nowy związek Emily ma szansę sprawić, że Amerykanka chociaż na jakiś czas przeniesie się do Londynu. Oliwy do ognia dodaje również fakt, że Patricia Field, która była główną kostiumografką Seksu w Wielkim Mieście, jest również związana z Emily w Paryżu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Seks w Wielkim Mieście: producent zdradził, dlaczego w obsadzie zabrakło Kim Catrall!

Póki co, są to domniemania fanów obu seriali, ale kto wie, co się wydarzy, jeśli producenci uznają to za świetny zbieg okoliczności! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.