Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, 25/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O tym się mówi!

Restauracja Magdy Gessler otrzymała wyróżnienie od kulinarnego przewodnika Michelin! 

Czy niedługo otrzyma gwiazdkę Michelin?

Aleksandra Frankowska 23 czerwca 2021 13:27
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, 25/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Gwiazda, która prócz programu kulinarnego Kuchenne Rewolucje prowadzi również kilka swoich prężnie działających restauracji, otrzymała niedawno niezwykłe wyróżnienie od przewodnika kulinarnego Michelin. Całość relacjonowała na swoim Instagramie. Nie otrzymała jednak Gwiazdki Michelin. Jaka jest różnica?

Czytaj też: Magda Gessler nie kryła łez. Restauratorka podzieliła się z fanami wzruszającą chwilą

Restauracja Magdy Gessler U Fukiera otrzymała wyróżnienie Michelin

Wyróżnienie prestiżowego przewodnika kulinarnego Michelin przypadło w udziale Magdzie Gessler. Nagrodę w postaci dwóch kompletów sztućców i talerza Gessler odebrała osobiście – jest to jedno z najważniejszych odznaczeń Michelin.

Magda Gessler pokazała na swoim Instagramie reakcję całego zespołu, kiedy dowiedzieli się o przyznaniu nagrody.

W nadziei na jeszcze, jeszcze więcej gwiazdek Michelin! Oby kolejna wkrótce! Jestem przekonana, że wszyscy Twoi wierni smakosze myślą podobnie!!! - napisała pod postem Magda Gessler.

Magda Gessler nie otrzymała gwiazdki Michelin, tylko wyróżnienie – jaka jest różnica?

Na stronie restauracji U Fukiera zostało zamieszczone oświadczenie o rodzaju wyróżnienia, jakie otrzymało miejsce.

Zobacz też: Magda Gessler z trudem prowadzi Kuchenne rewolucje w pandemii: „Jest jak na wojnie...”

Prestiżowe wyróżnienia Michelin dla restauracji w Polsce zostały przyznane. Restauracja »U Fukiera« po raz kolejny otrzymała specjalne uznanie inspektorów najsłynniejszego przewodnika na świecie. W tym roku dzięki ciężkiej pracy Magdy Gessler i jej całego zespołu ponownie zostały przyznane aż dwa komplety sztućców oraz dodatkowo talerz Michelin za wysokiej jakości kuchnię! To dla nas zaszczyt i ogromny sukces! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i cieszymy się, że nasza praca przyniosła tak wspaniały efekt - czytamy.

Zajrzycie do tej restauracji spróbować dań szefa kuchni? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.