Krupinska pokazala salon 2020
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Paulina Krupińska pokazała wnętrza warszawskiego apartamentu!

Wystrój jest bardzo nowoczesny!

Aleksandra Frankowska 4 lutego 2021 14:27
Krupinska pokazala salon 2020
Fot. Instagram

Paulina Krupińska w związku z pandemią sporo czasu spędza z dziećmi w domu. Jest także bardziej aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje kadry z codziennego życia. Na zdjęciach można zobaczyć również jej warszawski apartament, który kupiła wraz z mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Wnętrza apartamentu gwiazd robią wrażenie!

Szczęśliwe małżeństwo Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Para od 7 lat tworzy bardzo zgrany duet i niejednokrotnie była już nazywana najpiękniejszą parą polskiego show biznesu. Doczekali się dwójki dzieci – Antoniny i Jędrzeja. Mimo wielu obowiązków w Warszawie, serce Sebastiana wciąż jest na Podhalu, gdzie bardzo często rodzina przebywa. Dzielą więc swój czas między dwa domy.

Krupińska z mężem
Fot. Instagram

Paulina Krupińska pokazała mieszkanie w Warszawie

Prowadząca Dzień Dobry TVN chętnie pokazuje na swoim Instagramie wnętrza warszawskiego apartamentu, który dzieli z mężem i dziećmi. Całe mieszkanie zostało urządzone w bardzo nowoczesnym stylu. Kolory wnętrz są jasne i bardzo świeże.

Paulina Krupińska myszka mickey
Fot. Instagram

W salonie można zobaczyć duży, szary narożnik oraz miękki dywan, który sprawia, że wnętrze staje się bardziej przytulne. Widać, że mieszkanie pary to miejsce bardzo rodzinne – na ścianach nie brakuje fotografii i pamiątek.

Paulina Krupińska z dziećmi
Fot. Instagram

W sypialni na ścianie widać przepiękną cegłę oraz szary narożnik łóżka. To nowoczesne wnętrze bardzo pasuje do Pauliny, która emanuje dobrą energią. Warto wspomnieć, że Sebastian Karpiel-Bułecka prócz bycia muzykiem, jest również praktykującym architektem. Nic więc dziwnego, że mieszkanie pary zostało urządzone ze smakiem! Podoba Wam się? 

Krupińska pokazała sypialnię
Fot. Instagram

Dzieci Pauliny Krupińskiej
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.