Jlo
Fot. Rich Fury/WireImage
O tym się mówi!

Nowe zdjęcia z wesela Jennifer Lopez i Bena Afflecka zachwycają

To była niezwykła uroczystość

Aleksandra Frankowska 2 września 2022 14:27
Jlo
Fot. Rich Fury/WireImage

Nie milkną echa po spektakularnym drugim ślubie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Para powiedziała sobie TAK po raz drugi w posiadłości aktora w Georgii, w obecności przyjaciół i bliskich. W sieci pojawiły się teraz niepublikowane do tej pory zdjęcia z przyjęcia i cóż powiedzieć więcej… są zachwycające! Ich historia to przykład prawdziwego i wyczekiwanego happy endu.

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez pokazała pierwsze zdjęcie ze ślubu i zachwyciła wyglądem

Nowe zdjęcia ze ślubu JLo i Bena Afflecka

20 sierpnia miała miejsce spektakularna uroczystość weselna Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Piosenkarka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać zdjęcia z wydarzenia, zaspokajając jednocześnie ciekawość jej fanów. Musimy przyznać, że zarówno sala dla gości, jak i miejsce przysięgi były spektakularne.

Jennifer Lopez o ślubie z Benem Affleckiem

Gwiazda w swoim newsletterze podzieliła się osobistymi przemyśleniami na temat swojego kolejnego związku małżeńskiego. Z uczuciem opowiadała o Benie i o tym, jak ich ścieżki na nowo się skrzyżowały w odpowiednim momencie. W słowach JLo słychać ogrom miłości, wdzięczności i szczęścia. Mamy ogromną nadzieję, że ta bajka właśnie otrzymała swoje szczęśliwe zakończenie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli drugi ślub. Zobaczcie jak wyglądali

Kiedy spojrzeliśmy na siebie, gdy stałam na szczycie schodów, z których miałam zejść do ołtarza, to wszystko miało jednocześnie pełny sens, ale też wydawało się niewiarygodne. Trochę jak sen, z którego nie chcesz się obudzić.

Jennifer przyznała również, że zarówno dla niej, jak i dla Afflecka nie jest to pierwszy ślub i dopiero teraz, w wieku ponad 50 lat byli gotowi na świadome, dojrzałe małżeństwo. Na zawsze. Trzymamy kciuki! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…